Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró pasik! Ha egy szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró pasik! Ha egy szép transznemű nő felajánlaná nektek, hogy orálisan kielégít, belemennétek?

Figyelt kérdés

Például egy olyan, mint Valentina Sampaio:


[link]


2023. okt. 9. 18:54
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
45%

Nem az a lényeg, hogy minek látszik hanem az, hogy valójában egy férfi, aki csak szándékosan nőnek akar látszani.

Egyes rézötvözetek is a megszólalásig hasonlítanak az aranyra, mégsem fogsz érte fizetni százezreket vagy milliókat az ékszerüzletben, mert ott csak valódi aranyat árulnak a megfelelő nemzetközi fémjelzéssel.

"Nem mind arany ami fénylik"... :)

2023. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
58%

Értem, akkor neked mindegy, hogy egy nő hogyan néz ki, dagadt, igénytelen, törpe, amorf..... Csak a lényeg, hogy 2-essel kezdődjön a személyi száma. De így legalább nyugodt vagy, hogy már pedig, te aztán full heteró férfi vagy.

Hát, te tudod. 😁😁😁

2023. okt. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
#42 kinek írtad?
2023. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
60%
41-nek.
2023. okt. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
25%

42,44

"Értem, akkor neked mindegy, hogy egy nő hogyan néz ki, dagadt, igénytelen, törpe, amorf..... Csak a lényeg, hogy 2-essel kezdődjön a személyi száma. De így legalább nyugodt vagy, hogy már pedig, te aztán full heteró férfi vagy."

Ezekből az általad leírt szavakból egyet sem használtam a kommentemben, de még csak utalásokat sem is tettem rá.

Szövegértelmezés elégtelen, ülj le!

2023. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha nem látod az összefüggést, akkor nem az én szövegértelmezésemmel van a baj.... 🤡
2023. okt. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
60%

#40 lehet nőnek néz ki első ránézésre, de heteró lévén amint megtudom hogy nem nő azonnal elillan a vágy mert akkor már tudom, hogy pasi.

Ha valaki biszex akkor neki a gondolkodásába "belefér" (egészségére, nem ítélem el), ha viszont heteró akkor meg nem.

Egyébként meg a bölcs rómaiak óta tudjuk, hogy ízlésekről nem lehet vitatkozni. Ez is ilyen, egy heteró ízlése az hogy csak a valódi, született nőkre gerjed. Nem fogod tudni meggyőzni semmivel, mert ilyen az ízlése és kész.

2023. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
72%
Azért sok nő csúnyább, mint az itteni belinkelt leány. Ezt is vedd figyelembe! Azért hiába vagy heteró! Ahhoz is gusztus kell kinyalj egy ronda nőt. Méghozzá nem is kicsi.
2023. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

#48


Ez érdekes szemlélet. És mégis: hányan vannak előnytelen külsejű nővel, csak azért mert nő? Valentina nem egy igazi nőnél szebb jelenség.

2023. okt. 27. 20:00
 50/51 anonim ***** válasza:
40%
Az lehet kényszer helyzet is. De nem biztos, hogy nem pártolna át egy sokkal szebb transznemű nőre!
2023. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!