Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró pasik! Ha egy szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró pasik! Ha egy szép transznemű nő felajánlaná nektek, hogy orálisan kielégít, belemennétek?

Figyelt kérdés

Például egy olyan, mint Valentina Sampaio:


[link]


2023. okt. 9. 18:54
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
53%

Mivel nem nagyon mozgok ilyen körökben ahol sok a transznemű és olyan jóképű meg sajnos nem vagyok hogy random lányok vagy hát ezek szerint transzik odajöjjenek leszopni engem, ezért ez tényleg csak elméleti jellegű válasz.


De nyilván a kérdés feltételezi, hogy ez megtörténik de azt nem mondja hogy hogyan


Ha ugy kérdezi meg hogy leszophat e egy ilyen csaj, bocsánat transzi, hogy. Szia uram leszophatlak?. akkor, és szerintem így kérdezik meg(jó nyilván nem pont így de értétek na) szóval akkor belemennék, de még mennyire hogy


Ha viszont ugy kérdezné meg hogy Szia uram! Én egy transznemű vagyok leszophatlak így is? Talán még akkor is belemennék de ez csak élőben derülne ki istenigazából hogy éles helyzetben hogy reagálnék erre.

2023. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
72%
Transznemű nő az egy faszi. Nem gáz ha vki bevállalja, csak az minden, csak nem heteró, minimum biszex, akkor is, ha nem vallja be magának.
2023. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a transzneműek melegek. Meg aki azokhoz jár.
2023. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom mért lett ekkora divat.
2023. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:

#11


A kerettörténet a kérdés szemszögéből másodlagos, de ha már felvetetted, ám legyen. Úgy képzelem, hogy az illető megismerné valahonnan, jó barátságban lenne vele, aztán egy idő után ő bevallaná, hogy érdeklődik az illető iránt, és felkínálná az orált. Persze nyilvánvaló lenne, hogy ő transzmemű.

2023. okt. 9. 19:23
 16/51 anonim ***** válasza:
55%

Igaza van a 12es és 13mas válaszolónak! Ez nem hetero viselkedés.

Szóval engedném, de csak ha még van farka, és előtte én szophatom le őt. Hogy utána megfordulhasson a b*zipolaritás.

2023. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy engedném egy pasinak, hogy leszopjon. Attól, hogy valamilyen korrekciós műtétet csináltatott magán attól még faszi.

És nem értem, hogy ezek a transzok miért gondolják, hogy egy heteró pasi őket nőnek fogja nézni.

2023. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
65%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ha tudom hogy pasi akkor nem. Pont ezért vagyok heteró - ezerszer hamarabb fogok bármit is csinálni egy nem túl helyes nővel, mint egy ilyen-olyanra szabott pasival.
2023. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
70%

Engem leszophatna simán. Jól néz ki.


F/32

2023. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
72%
Bármikor
2023. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!