Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti melyik sportágat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti melyik sportágat néznétek legszívesebben és miért, ha abban a sportoló fiúk pucéran játszanának/versenyeznének? 😁

Figyelt kérdés
2023. okt. 9. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Tenisz
2023. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
70%
Futás. Az vicces lenne, ahogy ide-oda csapkolódna nekik.
2023. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Röpplabda

Szinkron ugras/torony ugrás

Jégkorcsolya

Szinkron úszás



Régen röpködtem


Nem nem akarnék így játszani .

A meztelenségnek meg van a helye és ideje . És nem a sportban

2023. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Röpiztem *
2023. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Kézilabda.
2023. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
K1, megnézném hogyan lógna nekik, amikor fejre rúgnak :DD
2023. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

meztelenül végzett fekvőtámaszkor zavaró, ha lelóg a fasz a padlóra

[link]

2023. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Műugrás
2023. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat, ahol jó pasik vannak. A vízilabdás srácok például elég jól néznek ki általában, szinte mind magasak és izmosak. Plusz ők már ahhoz is hozzá vannak szokva, hogy csak egy pici fecske takarja, így talán az sem zavarná őket, ha meccs előtt még azt az egyet is le kéne venni. :D
2023. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért nekem még a torna ugrott be. Lehet, azért, mert ott is általában kifejezetten jó felépítésű és izmos pasik vannak. Plusz a gyakorlatok művészi jellegéhez tökre illene szerintem, ha a férfiak végig meztelenül csinálnák őket, és a testük minden részlete látszódna közben. Szemben sok más sportággal, ahol őszintén szólva inkább vicces lenne, ha folyton himbálózna a versenyzőknek össze-vissza. Ami hosszú távon ráadásul még zavarná is a fiúkat mondjuk futás közben szerintem. :)
2023. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!