Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, az izgalmas játék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az izgalmas játék lenne, ha a férfi partnereteknek úgy kellene telefonálnia, hogy közben cumizzátok őt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam pipa. Izgi volt.
2023. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Én barátnőm a saját anyjával telefonált a farkammal a szájában, amikor beszélt akkor nyilván csak húzogatta.


Ha én telefonálok és hallja hogy pont én beszélek, akkor úgy szív, torkozik, nyúz amennyire nem szégyelli. És nem szégyelli :D


Gondolom izginek is tartja, de inkább az tetszik neki ahogy "szenvedek"

2023. okt. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Izgalmasan hangzik maga a szitu, hogy a barátnőm éppen “szeretget” telefonálás közben, de még nem volt benne részem sajnos. Covid idején, videókonferencia közben viszont jött már be szoknyában, és leült velem szembe nyitott lábakkal, majd lekerült a bugyi is, picit kényeztette magát és leírta cetlire, hogy melyik pózban szeretné most csinálni. Ennyi volt a max. Mindezt széles mosollyal 🙂 Amúgy ezen kívül nem sűrűn láttam “ezt” a pajkos oldalát. Szerette meghitten, és általában csak hangulatvilágításban csinálni, szóval eléggé meglepett vele. Roppant élvezetes volt ez a kis játéka, kb. nem is emlékszem miről volt aznap téma. Még friss kapcsolat volt, talán 1-2 hetes akkor. Azóta már más barátnőm van.
2023. okt. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
volt ilyen, pont a neje hívta amikor a számban volt a farka.
2023. okt. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
persze, nem egyszer fordult már elő, hogy amíg a számban volt a farka, addig az anyukájával beszélt. izgi volt, ahogy koncentrált a beszélgetésre, de mégsem tudott teljesen odafigyelni, és többször is csak behunyta a szemét, élvezte csöndben 😊
2023. okt. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
oda-vissza... szopott, dugtunk mikor telefonáltam, és volt ugyan így fordítva. nyaltam dugtam mikor őt keresték. izgis tud lenni! 😊😊
2023. okt. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Végülis nőknek szóló kérdésnél 6-ból 2 válasz nőtől érkezett.

Meg kell becsülni ezt az eredményt is.

2023. okt. 9. 08:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez elég sokszor előfordul nálunk, ha este 8:00 előtt kezdünk el szexelni.

Egy telefonhívás miatt nem hagyjuk abba a játékot, de megpróbáljuk minél rövidebbre venni a telefonbeszélgetést, hogy a túloldalon lévő akárki ne kezdjen el gyanakodni mi is folyik a telefonbeszélgetés közben :D

2023. okt. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 meg meg, barátom, legközelebb lehet ennyi sem lesz 🙂

Magam is sok kérdést írtam ki nőkhöz, ott picit jobb arány volt.

De szvsz, minden történet erről szólt, szóval ha férfi közvetítéssel is, de kaptál sok női választ, ha úgy vesszük.

2023. okt. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen

Meg h rágyújtott közben

Nekem tetszett

2023. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!