Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nem nézett oda a csaj, vagy csak azt kamuzta?

Figyelt kérdés
Exem elküldött a kolléganőmnek egy meztelen képet rólam. Nyilván kamuprofilból, de én tudom, hogy ő volt, mert csak neki volt meg. Kolléganőm jelezte nekem privát üzenetben, hogy milyen képet kapott. Valójában nincs valami nagy farkam, de a képen nagyon kicsinek látszik, de erre semmilyen utalást nem tett. Üzengetés közben kérdeztem tőle, hogy meglepődött-e, amikor először megpillantotta, ami ott alul van nekem. Erre azt írta, hogy nem figyelte, csak az arcomat és jelezte nekem. Szerinetek tényleg nem figyelte? Vagy csak azt mondja, és magában gondolta, hogy milyen kicsi?

2023. okt. 8. 12:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Amikor a bilibe ert a kezed, felebreadtel....
2023. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem te oltál "véletlenül" aki elküldte neki egy kamuprofilból, hogy utána arra verd, hogy látott téged és mit gondolhat. Most is ez foglalkoztat. Ki is írtad ide.
2023. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen körítést kitalálni egy kisfarkúsfétis-kérdéshez...


De egy ilyen szituban ha nem néz oda, honnan tudná, hogy totál meztelen képet kapott?

2023. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, hogy magába gondolhatta-e, hogy milyen kicsi..
2023. okt. 8. 13:44
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a sztori nem kamu, én a helyedben nem azon agonizálnék, hogy a kolléganőd kicsinek tartja-e a pöcsöd, vagy sem, hanem azon, hogy mi a rákért küldözget az exed meztelen fotókat rólad a kolléganőidnek...
2023. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Gondolom “bosszúból” mert megvolt neki. De a kolléganőmmel rendszeresen találkozok, azért érdekel..
2023. okt. 8. 13:52
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

Odanézett az tuti fix!!! Jól szemügyrevett. És ahogy előttem is írták 1: télleg letojja nagyívbe,mert nem érdekled és csak nem akart kellemetlen helyzetbe kerülni


2: télleg kicsinek tartja,de így meg mégjobban nem akar kellemetlen lenni veled sem és nem válaszolt semmit.

2023. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
nyilván alaposan tanulmányozta mindenedet :)
2023. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
95%
Naná, hogy jól megnézte, és természetesen véleménye is van róla. Sőt, már a barátnőivel is megtárgyalták a dolgot.
2023. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
97%

Készíts magadról 8 - 10 darab közeli és teljes alakos képet, nyomtasd ki A 4-esben, színesben a munkahelyi nyomtatóval, és kérdezd végig a kolléganőket, kollégákat és a főnöködet, hogy mi a véleményük a péniszedről és rólad.

Biztos, hogy őszinte és igaz válaszokat fogsz kapni. Ezután nem lesznek kétségeid.

2023. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!