Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nem nézett oda a csaj, vagy csak azt kamuzta?

Figyelt kérdés
Exem elküldött a kolléganőmnek egy meztelen képet rólam. Nyilván kamuprofilból, de én tudom, hogy ő volt, mert csak neki volt meg. Kolléganőm jelezte nekem privát üzenetben, hogy milyen képet kapott. Valójában nincs valami nagy farkam, de a képen nagyon kicsinek látszik, de erre semmilyen utalást nem tett. Üzengetés közben kérdeztem tőle, hogy meglepődött-e, amikor először megpillantotta, ami ott alul van nekem. Erre azt írta, hogy nem figyelte, csak az arcomat és jelezte nekem. Szerinetek tényleg nem figyelte? Vagy csak azt mondja, és magában gondolta, hogy milyen kicsi?

2023. okt. 8. 12:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
megnézett alaposan nyugi
2023. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Ezt meddig tartott kitalálni?

Most megy a polírozás?

2023. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak udvariasságból írta ezt neked.
2023. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem aki itt kamuzik, az te vagy
2023. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy a #3as írja, nem akart kellemetlen helyzetbe kerülni.
2023. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Tanulság. Ha kicsi a farkad akkor ne nagyon reklámozd.
2023. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Én elhinném neki hogy leszarta. Ez akkor szokott így lenni mikor a külsőd és a belsőd sem kívánatos számára. Szóval ne aggódj , ha ki is derült a titkod (hogy kicsi ha jól értem), akkor se emiatt nem feküdne le veled. Valszeg amúgy sem nyúlna hozzád.
2023. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy lefeküdne-e velem...


Csak hogy magába gondolhatta-e azt, hogy milyen kicsi, vagy valóban nem nézett oda?

Kicsit nehezen tudom elképzelni, hogy nem nézte

2023. okt. 8. 12:34
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos ezt nem nagyon fogod már megtudni. De fontos hogy erkölcsi kötelességed "ártatlannak" (a hazugság vádjában) tekintened ameddig az ellenkezője bizonyítást nem nyer
2023. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem bizonygatok semmit. Nem unalomból tettem fel a kérdést, hanem kíváncsi vagyok, hogy más hogy vélekedik erről a helyzetről. Én személy szerint nem tudok elképzelni, hogy ne nézte volna meg, és gondolhatta, hogy kicsi..
2023. okt. 8. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!