Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lanyoknak miert keves,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak miert keves, kicsi az atlag 14 cm meret ?

Figyelt kérdés
2023. okt. 6. 12:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

14-15 centivel akarmit csinalhatsz, akkor is keves lesz.


Plane egy olyan Nonel, akinek volt mar szerencseje kiprobalni egy eros 19-20-as spajszert.


Szerintem az egyetlen esely az, ha (extra) szuk holgyet talalunk. 👍👍

2023. okt. 6. 20:35
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Azért a nyelved is elég sokat számít
2023. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 16 és nem is túl vastag. A csajomnak volt ennél sokkal nagyobb méretű partnere, nem mérte le, de nagy. Azt mondta, hogy csak pár alkalommal volt vele, mert fájt és szar volt. Nem kedvezni akart nekem, mert más sztorikat is tudok róla, mondta, hogy volt akivel szuper volt és még akkora sem volt neki mint nekem.
2023. okt. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
Mert ez a nagyott mondás oldala.
2023. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A szerelemmel szerintem tudod kompenzálni. Ha nagyon beléd szeret, és bekapná mindenedet :D, akkor szerintem eltekint ettől. Nekem sikerült. Bár az enyém 21 cm.


Csak viccelek, nyugi. Nincs akkora. 13 cm, és ő neki (ha nem is ténylegesen elég), de valahogy mindig ő akar dugni, és már 3 éve velem van.

2023. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!