Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért ez alapján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ez alapján különböztetett meg minket a csaj?

Figyelt kérdés

Küldtem egy képet az egyik csajnak, amin ketten vagyunk az egyik haverommal meztelen, amit fogadásból csináltunk. Na most a képen elég látványos a méretkülönbség. A kép elküldése után megkérdeztem a csajtól, hogy tudja-e melyik vagyok én. Erre azt írta, hogy “persze, akinek kicsi van.”

Szerintetek miért pont ez alapján különböztetett meg minket? Miért nem mondjuk, hogy baloldali/jobboldali, vagy valami?



2023. okt. 4. 14:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Küld el nekem is, had találjam ki! 😉
2023. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
EZ volt már többször is, nem unod???
2023. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
Haveroddal közös meztelen képet küldözgetsz mi? Ja, persze. És a csaj azt gondolná, hogy ilyen lúzer vagy, hogy a kispöcsű küldi a képet. Kamu, de ha így lenne, akkor azért mert a csaj már a beszélgetésből levette, hogy tényleg lúzer vagy.
2023. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

#1 #3


Átment. 🙂

2023. okt. 4. 15:09
 5/37 anonim ***** válasza:
86%

Egy meztelen képet, mégis mi másért küldenél? XD A farkadat akarod mutogatni és utána sértő, ha az alapján azonosít??

Főleg, hogy jelentős a különbség, szóval nyilván ez a cél, hogy ezt figyelje...

Nevetséges...

2023. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%

1-es vagyok. Köszi megkaptam.

Véleményem: egyik sem te vagy a képen! Vmi meleg oldalon találtad a fotót, ugyanis mindkettőről lerí hogy homokhuszárok! Ebben amúgy mit élvezel, hogy kamuzol? De frankón nem értem! 🤣

2023. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
De, én vagyok.
2023. okt. 4. 15:21
 8/37 anonim ***** válasza:
77%
3-as vagyok: én is megkaptam, azt tudom mondani, mint az 1-es. Kamu, tele van a net ilyen fotókkal és igen, két búza. Egyébként mondhattad volna, hogy tévedett a csaj és mi is, mert te a nagyfarkú vagy. Nem mondtad, hogy eltalálta. :)
2023. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is elküldhetnéd.
2023. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom ezen mi olyan hihetetlen. 🤣

Ha nem én lennék rajta, akkor a csaj nem ismerne fel a profil alapján. Egyszerű logika.

2023. okt. 4. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!