Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy bírjátok a locktobert?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok a locktobert? Mekkora erényövben vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem nagykn pici fém van, és nem valami kellemes, alig tudok aludni benne. A pisi is nehézkes.

2023. okt. 4. 08:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Úristen! Mire jó ez, ember? Vedd már le azt az erényövet, mert egészségügyi gondjaid lesznek... És a reggeli merevedést hogy éled meg egy faszketrecben? Nem véletlenül nincs az emberen születésétől fogva ketrec, mert arra nincs szükség. Azt megértem, hogy szexuális játékokhoz jó kellék lehet, de abban aludni?


Miért vagy madár? :D

2023. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Beteges ez…
2023. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon is. De ide naponta írnak ilyenek. Tényleg ennyi beteg ember van?
2023. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
#3: Szerencsére azért nem. Van 2-3, és azok írnak ki naponta 20 kérdést.
2023. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Mire való ez a f@szketrec? Sok barom, és még biztatják is egymást az itteni hozzászólásaikban.
2023. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mert izgalmas...

Szenvedsz végig, de amúgy jó, mert örömmel tölt el, hogy meg tudod csinálni!


Hosszútávon csak az első pár nap kellemetlen. Többnyire utána jobb is, mint nélküle, mert nem csak a szexen járnak a gondolataid!


Ez egy új erényöv és elég kellemetlen, betétet is kell hordanom, hogy a pisi a végén felszívódjon :)

Szerintem aranyos. Na mindegy.

2023. okt. 4. 15:14
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező! Menj pszichológushoz.
2023. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Normál méretű fém. Semmi bajom vele, már megszoktam hónaptól függetlenül van rajtam. Távkapcsolatom van, kulcsom sincs hozzá.
2023. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pisilés és a tisztítás hogy megy?
2023. okt. 7. 15:43
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
8. Dilis vagy!
2023. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!