Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés egy nőbe élvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy nőbe élvezni?

Figyelt kérdés
Nőként kérdezem
2023. okt. 3. 13:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 rohadtul nem nehéz találnom partnert és voltam már pasival ha akarom most is találhatok valakit de arról nem tehetek ha agyon kefél és nem élvezek el nem is szoktam panaszkodni nekik h nem megyek el
2023. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tanuld már meg a testedet, te szégyen! Más 12 évesen teljesen képben van már...
2023. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11 nemtudom kinek szól de szerintem egyáltalán nem szegény az ha valaki 12 évesen nem tud semmit azért mert nem élvezek el szex közben az egyrészt nem az én hibám másrészt nem panaszkodok róla mivel nem nagyon érdekel úgy h nekem te ne dumálj mert rohadtul nem érdekel a véleményed
2023. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szegény = Szégyen *
2023. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pl tanulni és tanulni és ha úgy adódik akkor majd csinálok olyat is és ha nem élvezek el amíg ki be huzogatja nekem az nem az én hibám az más kérdés h kézzel elélvezek e de nem arról volt szó hanem ha bennem van valaki nekem úgy nem és jó oké lehet közbe ott a keze vagy az enyém de mi van ha én nem akarom nem fog össze dőlni a világ (13-as vagyok)
2023. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És ennyi , nem ismerjük egymást nem akarok tovább vitatkozni ezen PONT
2023. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!