Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb korkülönbség közted és akivel lefeküdtél?

Figyelt kérdés

Milyen volt az elképzelésedhez képest? Melyikőtök milyen nemű volt és hány éves?

Köszönöm ha válaszolsz 🤗



2023. szept. 30. 12:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
63%

egyébként nem valami, pontosan leírtam hogy mi bánt.

te sose voltál kamasz akin átnéznek a lányok kedbes 39 es? vagy már 60 éves vagy és kihagy a memóriád?

2023. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
90%
Talán pont az ilyen hisztis pasik miatt vonzódnak az idősebb Férfiakhoz. Erre nem gondoltál? Talán olyasmire van szüksége annak a lánynak aki 20 évesen 50-es Férfival van együtt, amit a korosztálya nem tud számára megadni.
2023. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
22%

mi volt azon hisztis amit összefoglaltam? csak mert nem írtam ilyet hogy 13 éves volt.. szexi én meg 40 vagyok. helyette őszintén leírtam a véleményem ettől már én hisztis vagyok? :D

ok

2023. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
92%

41-es, én az a kamasz voltam, akin a fiúk néztek át, mintha üvegfal lettem volna, meg az a fiatal 20-21 éves, akin az egyetemen is átnézett a többi fiatal férfi, ahogy a munkahelyén is.


Aztán jöttek ezek a negyvenes ötvenesek, akik értékelték azt amilyen vagyok, meg a külsőmet, aztán jött az az egy, aki a mai napig nem azt mondja rám,hogy fúj, meg hogy 10/4, mint a korombeliek, miközben ő meg tök jó pasi, hanem hogy szép vagyok, meg hogy tetszenek neki az olyan nők, mint én, meg hogy mennyi mindent kedvel bennem. Ennyit erről szerintem. Még csak küzdenie se kell a bugyiba jutásért, mert én mászok bele az ő gatyájába, tehát nem kell azért szédítenie. Ez meg a másik véglet, "mindenki a korosztályával", ugyebár. Ha arra vártam volna, lehettem volna én a 40 éves szűz.

2023. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
22%

tehát szerinted az hogy a társadalmunk 90% nak csak rossz kapcsolata volt 25 éves kora előtt.. avagy a nők 30 as pasikat fűzögetnek az rendben van?

mer akár tetszik akár nem erről a lányok tehetnek :D és akk is ezt mondanám ha lány lennék. ezt a dolgot a vak is látja. mer " ők crusholjak a szakállas viking 30 évest" :DDD

ezt mindenki tudja.. nemár. cut the bullshit.

igenis ez a lányok baja.. az hogy nem tehetnek róla az egy dolog hogy ez kell nekik. de olyat mondogatni hogy a kis pelyhes fiúk mértnem érettebbek 16 évesen. hát ez sem fair.

2023. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
62%
a fiúk sokkal inkább 2 lábon vannak a talajon hogy nekik saját koruk beli kell! és pont.
2023. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
22%

madarász lányok bejelöltek meg én is őket tavaly.. beszéltem velük.. 5 ből 4 csaj olyan szinten álomvilágban él hogy az nem igaz..

nem tom ez minek köszönhető de annyit tudok hogy mindkét nemnek jobb lenne ha lenne 16-17 éves korban is kis gyerek szerelmük és saját koruk beliekkel

nem pedig helyette ők elhiszik hogy 40 éves feleséget tartó férfi majd otthagyja a családot ő érte :D akkora klisé sztori sztem lányok 60% a átesik ezen.. és miért?

mi értelme van ?

2023. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
22%

meg mér vonzó egy öregedő férfi... mint egy szálkás helyes korukbeli fiú akivel több a közös téma.

nem akarok incelkedni de nettó fa**ság ez az egész! :D kergetik a "crush"t 0-24 interneten.. közben meg lehetne jó kapcsolatuk amire annyira vágynak.

2023. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
89%
Savanyú a szőlő? 😉
2023. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
22%

nem tűnik fel hogy én nem veled vitatkozom hanem érvelek? :)

most akkor én 20 évvel fiatalabb vagyok és 20 al több az IQ-m?

2023. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!