Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy nagyon jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy nagyon jó barátnőtök beújítana egy fekete srácot, irígyek lennétek rá? Megkérdeznétek hogy milyen az ágyban a pasi és mekkora a farka?Esetleg megkérdeznétek, hogy bevesznek-e harmadiknak? 😉

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Kort is írjatok légyszi! 😉

2023. szept. 29. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Nem vagyok féltékeny típus. Ő dolga.


Nincsen semmilyen betegségem tehát kort nem tudok írni

2023. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Miért lennék rá irigy? Attól, hogy fekete meg az én férjemnek nagyobb van…

Kettő sosem szednem el barátnőm pasiját. Harmadiknak sem szállnék be. Se feketénél sem fehérnél.

2023. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Én (férfi) egyszer találkoztam ilyen szituval élőben még nagyon rég gimiben. Egy nálunk két évvel idősebb csaj egy fekete sráccal jött össze, simán lehet, hogy semmi különös nem volt a dologban és a csaj nem is tett különbséget szexuális értelemben fekete vagy fehér pasi közt (magyarul nem izgatta jobban mint egy fehér srác), én valamiért mégis azt gondoltam, hogy na ez biztos egy szexmániás csaj aki imádja a nagy faszt.
2023. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Egyrészt nem érdekel, másrészt irtózom a gondolatától is egy feketének.
2023. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Miert kene irigykedni ra? Barmikor ossze tudok szedni en is feka pasit. Mar volt is. Jo volt vele a szex.
2023. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Tutira kerdeznek
2023. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kéri valaki a fekete péllómat?
2023. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, nekem nagyon tetszene ha a barátnőmnek lenne egy szexi fekete pasija és bevennének. Persze, hogy kifaggatnám arról is hogy mekkora neki és hogy milyen az ágyban. Vonzóak számomra a fekete pasik!
2023. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!