Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is elmúlik a fétisetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is elmúlik a fétisetek, ha elélveztetek?

Figyelt kérdés
Van pár dolog ami izgat, pl a prosztata masszázs, de valahogy mikor elélvezek, mindig elmúlik, és rosszul érzem magam utána hogy ilyenekre vágyok. Nektek is van ilyen? Mit lehet ezzel kezdeni? Nem tudom elfogadni magam így.

#vágyakozás #fétis #vágy #Elmúló vágyak
2023. szept. 27. 07:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok így vele.

Marad, örökre, mégpedig a női pisilés, bepisilés leginkább.

2023. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos elmúlik de csak ideiglenessen.
2023. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem teljesen normális, hogy orgazmus után alább hagy a szexuális vágy
2023. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Én a cuckold fétisemmel vagyok így. Már attól beindulok ha elképzelem a páromat, hogy más pasival szexel. Amikor kielégülök már egyáltalán nem vonzó számomra.
2023. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez egy természetes érzés, mindenkiben megjelenik, amikor valami aberrált dologra elégíti ki magát. Lelkiismeret, ha úgy tetszik. Az ember az értelmével felfogja, hogy ezek valóban nem normális gerjedelmek, és akkor tesz magával jót, ha ezeket nem eteti, hanem próbálja kordában tartani - akkor egy idő után elhallgatnak. Ha azonban nem foglalkozik ezzel, és folyamatosan csak táplálja a beteges vágyakat, akkor azok fokozatosan elhatalmasodnak: újabb és perverzebb ábrándok felé nyitnak kapukat, amik egyre jobban és mélyebben megkötözik az embert, s egy idő után már magára sem ismer az illető.

Igazság szerint a szexualitásunk felett őrködnünk kell, és bizony meg kell vonnunk magunknak a piros vonalakat, amiket saját érdekünkben és saját elhatározásból nem lépünk át (legalábbis törekszünk erre).

2023. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Izgat, hogy a saját arcomra/számba verem a farkamat, de miután elélveztem és csöpög az arcomról a cucc, meg takaríthatom mindenhonnan, akkor már egyáltalán nem poén. Vagy szeretném kinyalni a feleségemből, de amint telelövöm, elmegy a vágy. Másik pasi leszopását is csak úgy tudom elképzelni, hogy nem élvezek el közben, mert akkor tutira meggondolnám magam.
2023. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Izgat a voyeur, gore, bdsm, incest,pregnant stb.. de miután el élveztem az az érzés és izgalom elmúlik.
2023. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!