Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már szex kalandotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már szex kalandotok edzőteremben, vagy öltözőben?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy történt? Kor/nem pls
2023. szept. 25. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, öltözőben a melóhelyen. Takarító csajjal. :)
2023. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, bár annyira nem kaland, mert a párom az edző.
2023. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Túl nagy a mozgás egy edzőteremben még záráskor is hogy bármit csinálni lehessen. Főleg ugyebár hetero kategória... te pasiként nem mész be a női öltözőbe, s igen feltűnő lenne az is ha egy nő jönne be a ffi-be.
2023. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem, csak álmodoztam róla. Szakmai továbbképzésen voltunk a Nagy faluban (Budapesten), és azt állították a kllégáim, hogy "koedukált" a mosdó. De mire odakerültem, hogy fürödjek, rájöttem az átverésre: Ugyanis minket vidéki suhancokat nem tudtak már máshová tenni, a női részlegben kaptunk egy szobát. Viszont a férfi mosdó, az egy emelettel lejjebb volt a kollégiumban. Sajnos erre rájöttem, és mivel nem akartam botrányt, inkább amoda mentem. Ellenkező esetben pedig micsoda kalandom lehetett volna? De erről csak álmodoztam.
2023. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyszer edzőterembe egy csajjal. Hétköznap napközbe, délelőtt mentünk és mivel az öktözők az alaksorban vannak és vannak ilyen titkosabb részek így nyugodtan tudtuk csinálni


F/24

2023. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Mind a mai napig néha azt hiszem csak álom volt mert túl szép volt, hogy igaz legyen. Talán egy ilyen van egy ember életében. Egy nonstop edzőteremben éppen végeztem de már éjtél is elmúlt és az öltözőből nyílt a közös szauna. Elsőre még egyedül voltam aztán bejött egy csaj és megkérdezte zavar e ha nem takarja magát törölközővel, mondtam nem de akkor én sem takargatnám magam ha nem gond. Nem tudtam nem odanézni időnként és akkoriban még én is nagyon izmos voltam. Néha ő is odapillantott és először elkezdte az izzadságot lesöpörni a kezével magáról majd gyanúsan elkezdte simogatni magát a nyakánál, a lábánál... Kezdtem láthatóan megkeményedni de úgy voltam vele egy életem egy halálom ez van... Ránézett az álló farmara és huncut mosolyt vágott és megsimogatta a mellét..szóval elkezdtük egymás előtt :) Izgi volt mert nem ismertem őt, és bárki bejöhetett volna bár nem sokan voltak olyan későn már. Állati jó emlék. én 22 voltam. őt nem tudom talán 28-30.
2023. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt öltözőben meló helyen is. N
2023. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Volt edző aki no!privat mesélek képek stb
2023. szept. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Meló helyen öltözőben, falnak támasztottam a csajom, gatya leránt róla térdig, be pucsított és már raktam is hátulról!
2023. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem jarok edzeni, de starndi oltozoben volt. Kor, nem
2023. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!