Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagy a fenekem, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy a fenekem, akkor milyen pózba szexeljek?

Figyelt kérdés
Edzőtermtől nagy lett is azóta nehéz kutyapózba, miszit meg nem szeretem.

2022. szept. 6. 00:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Amilyenbe akarsz 🤷🏼‍♂️
2022. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
84%
Ez most önreklám,hogy jó lett a segged?
2022. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
67%
#2 azt nem írta, hogy jó lett, csak hogy nagy. A nagy segg meg többnyire nem jó.
2022. szept. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
Miért nehéz a kutya ha nagy a segged? nem értem
2022. szept. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
35%

Én tolnám mint a lopott biciklit.

Vagy nyalnám mint koldus a lecsóstálat ✌️

2022. szept. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne néhéz főleg kutyapózban? Kamu kérdés, popsit, puncit nem látott még a kérdező valszeg…
2022. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
24%
Én széjjel nyalnálak, aztán kutyában úgy megraknálak, még a füleid is csattognának
2022. szept. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Kiscsillag kutyában a legkönnyebb ha nagy a kuffer. Ha abban nem megy akkor a többiben sem fog. Egyébként meg zabaedzésre jársz hogy az edzéstől nő a kuffered vagy mi? 😂
2022. szept. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%
Hát én a nagyseggű csajokért rajongok, és még egy se volt, akivel nehéz lett volna kutyában... Neked akkora lett a segged az edzéstől, mint egy hűtőszekrény, vagy mi? Ez így hogy?
2022. szept. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

Most nem azért hogy megbántsalak de... Mennyire lett nagy? Tehát ez még a Nicki Minaj téma, vagy már inkább a Fat Albert kategória, mikor már az ember annyira molett hogy csak dagimobillal tud járni? Csak mert utóbbi esetben meg is értem hogy nem megy, de akkor más póz sem lesz egyszerűbb.


Nem kötözködni akarok, de mondjuk én is erősebb vagyok fenékben mint pl. mellben, de ettől még a kutya nem okoz nehézséget, szóval tényleg kicsit sus a kérdés.

2022. szept. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!