Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, örülnétek ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, örülnétek ha olyan pasitok lenne aki engedné hogy néha mással is szexeljetek, randizzatok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem élnék a lehetőséggel, illetve elvárom a hűséget én is.
2022. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem. Mert az azt jelentené, hogy nulla az értékem a szemében, s azt is, hogy ő egészen biztosan csajozik.

Egy ilyen mondta, és repül.

2022. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem örülnék neki,nyitott kapcsolatban nem élnék.
2022. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem hisztizik és ki is nyal a másik után nagyon szívesen

De akár úgy is hogy Ő ki van kötözve erényöv van a farkán szájpecek a szájában és úgy nézi végig hogy egy jó megjelenésű férfi alatt sikítok az élvezettől

Majd mikor szopom a jó csávót

Pórázzal oda lesz húzva szájpecek le és nyalatja a lucskos puncim élvezesig a másik pasi ondóját meg a fejere köpöm

Imádnám.

2022. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Még hányszor teszed fel ezt a kérdést?
2022. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Most azt mondják, hogy nem, de élesben már más lenne a szituáció.
2022. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbb nő szemében az ilyen pasi egy nagy nulla.
2022. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6


#1 Párommal olyan másfél éve nincs nemi életem az egészségügyi állapota miatt (foglalkozunk vele, csak sajnos lassan megy)


Felajánlotta, hogy nyugodtan éljem ki a szexuális igényemet olyannal, aki képes rá.


Nem tettem, és nem is fogom. Eleinte nagyon rossz volt, kb. a falat kapartam, annyira vágytam már rá, de mással nem akarok.

Most már jó, hozzászoktam hogy még egy darabig nem lesz semmi.

2022. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6. Attól, hogy neked nem volt hűséges nőd, nem jelenti azt, hogy nem léteznek. Lásd, fentebb. Én is ezt vallom, ez nekem sem tetszene. Szerencsére nem is élnék ilyen helyzettel.


8. Nagyon nagy respect! Ez egy igazi férfi mentalitása! Gratulálok! :)

2022. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan emberrel össze se jönnék.


Az ilyen ember nem is akarja igazán magának a párját, a hűség pl számomra alap oda-vissza.


Manapság elég nehéz hűséges, értelmes személyt találni, aki tetszik is.


Monogám, hű nőként nekem nem menne s nem is férne bele elveim miatt az életembe egy ilyen felvázolt helyzet, melyet írtál kérdező.


6-os, részvétem, hogy csak olyanokkal volt/lehetett dolgod.

Kívánom, találj az életben olyat, aki monogám és hű hozzád.


8-as története szomorú, jobbulást a párjának!


Párom lenne problémával, megoldanám magamnak akár az illető bevonásával a szexuális létet.

Olyan lenne, mint singli maszti, csak ott van immár párod s akár őt beavatva puszilod, csókolod, orálozol...stb. törődő érzéki simogatással éreztetve, hogy vagy neki és túlvészelitek.


Anno ágyhoz kötött betegként is benne voltam bármiben, amit csak meg tudtam tenni egykori páromért.


Értékelem elkötelezettségedet <3 mert ritka napjainkban az ilyen ember.


Kis kreativitás huncut módra megoldható.

Igaz a tényleges körülményeket nem tudom, de nem hagynám veszni a párommal megosztott dolgokat.

S ugye a szexben nem elvárás, hanem adok-kapok van.

2022. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!