Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi hogyan képes elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi hogyan képes elélvezni nemi szerveinek fizikai ingerlése nélkül?

Figyelt kérdés

Az éjszakai spontán magömlés kivételével, az egy más téma (REM fázisban az agy teljesen máshogy működik).

Nekem eddig 2x/3x jött össze, ebből 1x se tervezett módon.

Egyszer még kamaszként suliban dolgozatírásnál nagyon izgultam, hogy végére érek-e a feladatsornak, hirtelen magömlésem is lett (mások nem tudták meg). :-) Akkor még éppen csak ébredezett a szexualitásom.

Évekkel ezelőtt egy ideje nem volt párom, eközben 1x már egy hónapja önkielégítésmentes kúrát tartottam (mondják, így nem tunyul bele az ember az egyedülállóságba, sztem lehet benne vmi). Ekkor elém került egy nekem nagyon bejövős nő művészi fotósorozata a neten. Nem bírtam nem végigböngészni. Farkam hosszú percek (1 óra?) óta úgy állt mint a cövek, minden mechanikai stimuláció nélkül. Pedig ilyen vizuális izgalomra csak röviden bólintani szokott. Nem ismerem a Viagrát, de vmi ilyen lehet, aki beveszi. Éreztem h farkam nagyon akar már vmit, ezért h tényleg ne érhesse semmi kontakt stimuláció, levettem alsómat (1edül laktam otthon). Lehet ez olaj volt a tűzre. Most következett egy fürdőmedencés kép, a hölgy a medence mellett bikiniben — durr :-))

Múltkor barátnőm már eléggé felizgatott, de sztem még 1általán nem jutottam el a triggerelési pontig, ahonnantól már a vegetatív folyamat visszavonhatatlan. Hirtelen 5letből ujjaival (nincsenek hosszú körmei) jó erővel mélyen megnyomta hónaljamat, ettől különös izgalom fogott el és feltartóztat6atlanul hatalmas orgazmusom lett. Még 1x ugyanezt nem sikerült előidéznie, de normál szeretkezés közben, azóta tudtam meg, h nálam (és nála is, azért is vette elő ezt a fogást) a hónalj mélyére markolás mint vmi fokozatkapcsoló működik, de még mennyire erős szintet lépéssel... :-) Lehet, idegileg ennyire összefügg a felső és az alsó végtag tövének belső oldala? (Nőnél mondjuk még az a hasonlatosság is megvan, hogy az ujjal bökés olyasmi, mint lent a behatolás.)


Volt részed hasonló v más élményben?

Vmi rokon terület lehet a tantramasszázs is, ffiaknál is műxik, vannak fenn videók, de nekem vhogy olyan hókuszpókusznak tűnik.

Olyat is olvastam vhol, hogy volt egy fiú, aki kamaszként imádott működő gépi szerkezeteket építeni legóból, és azért is csinálta, mert amikor elkészült és működött, gyereknek orgazmusa lett tőle. Erről mint 1edi esetről írtak. Akkoriban én is barkácsoltam ilyen dolgokat, és nagyon izgultam, mi lesz az eredmény, főleg amikor végül tényleg működött, de utána emlékeim szerint csak pisilési ingerem volt mindig, mert a lelkesedéstől csak akkor vettem észre, h rég kéne már.

7köznapi szófordulatban mondani szokás időnként, h egy ffi biztos elélvezett / gatyájába élvezett, olyan szépet látott stb. Meg hogy aki kielégítetlen, sosem volt nője stb, az a randin már az ajtóban el fog élvezni, és szegény lány ott marad kielégítetlenül.

Mindez mennyire általános? Mennyire 1énfüggő? Alapvetően igaz-e, ha vki (mint fenti példában 1x én) hetekre kihagyja a szexet, akkor az bármilyen nemi izgalomtól eldurranhat? (Évszázadokkal ezelőtt az emberek sokkal aszkétábbak lehettek, de testük valszeg ugyanúgy működött – abból az időből származhatnak fenti mondások?)

Érdekességként, létezik-e olyan mesterfogás, amivel irányítottan is előidézhető orgazmus férfin (párja v akár önmaga által), érintés nélkül, vagy kizárólag nemi szervektől távoli testrészek megfelelő ingerlésével?



2023. szept. 24. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Hujujjjj mik vannak itt.Józsi bácsi 64F
2023. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mienkamennyekorszaga ***** válasza:
68%
szép sztori :)
2023. szept. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én általános iskolában kötélmászás közben élveztem el 😀

Nem tudtam, hogy orgazmus az, csak annyit, hogy jó érzés volt.

Szerencsére akkor még nem jött ki semmi.


De aztán jött a középsuli.

Ott már kissé cinkes lett volna.

Ott is éreztem, hogy kezdek elélvezni így inkább abba is hagytam a mászást és inkább kitaláltam, hogy félek a magasban és kötélmászás alól felmentést kaptam.


Hogy azóta is meg van-e ez a "képességem" az jó kérdés.

34 lettem azóta....

El kellene menni egy edzőterembe és kiderülne 😂😂

2023. szept. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez valoszinűleg egyedi idegrendszeri sajátoság, de amugy nem olyan nagy dolog az, hogyha valaki sokáig nem élvez el, akkor utánna minimális stimulációtól is elélvez. Az éjszakai magömlés is azt bizonyítja, hogy pusztán gondolatok is kiválthatják.

Ezenkivűl a szexualítás annyira áthatja az egész személyiséget, agyműködést, hogy nem tünik extrémnek, hogy dolgozatirás közbeni izgalomban elélveztél. Van ez a közismert szineztézia jelenség állapot, ahol keresztül-kasul keverednek az ember érzékelései, a hallás, tapintás, szaglás, látás, szerintem nem volna túl meglepő ha egy ilyen alapvető folyamat mint az orgazmus, keveredne bármilyen más érzéssel eseménnyel.

Nem tudom már hol olvastam, lehet hogy itt, hogy egy nőnek sirástól, szomorúságtól orgamzusa lesz, mert neki épp ugy van behuzalozva az idegrendszere.

2023. szept. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Eszik egy jóízűt.
2023. szept. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mindent, ezt is az agy irányítja. Anno tini koromban én is képes voltam úgy elmenni, hogy láttam egy jó nőt, beleképzeltem egy szitut, aztán ha kellő ideig "koncentráltam" és megfelelő környezet volt hozzá, jött is a durr.


Ma már ez nem nagyon sikerül. Legfeljebb odáig jutok, hogy utána 2 rántok, aztán meg is vagyok :D

2023. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!