Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálásnál csak hason...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálásnál csak hason fekve befeszített lábbal tudok elmenni de akkor 1 perc alatt, hogy lehet átszokni hogy normálisan is menjen?

Figyelt kérdés
Van akinek sikerült? Ha igen hogyan? Sajnos szex közben is nehezen megy, akkor is ha csak nagyon megfeszülök, ujjazástól vagy orális szextől sohasem. Nő vagyok.
2023. szept. 24. 10:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem hiszem hogy ez egymagában bajt okozna.
2023. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is hason kezdtem maszturbálni és nagyon nehéz volt szokványosabb módszerre áttérni. Én csak úgy tudok elélvezni, ha feszítem a combom, a hasizmaim, és a lábujjaim be vannak hajlítva.

Nekem úgy sikerült más pózokban is, hogy beleélem magam és összeszorítom mindenem. Ellazulva képtelen lennék rá. Olyan sosem volt még hogy valaki valamit annyira izgatóan csinált, hogy akaratom ellenére elélveztem tőle.


(Férfi vagyok)

2023. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10. Lehet, hogy erösen rögzült benned a megszokás. Elöször érdemes lenne a maszti szokásaidon változtatni. Semmi eredményhajszolás, ikább játékosan felmérni a tested érzékenységét. Csak annyit keress, hogy jo/nem jo. A jo érzéseket összegyüjteni és abbol kihozni valami ujat a magad számára.
2023. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12-es akkor én te vagyok csak nőben :D


13-as, igen ez lenne a terv, de nehéz máshogy elkezdeni, azt sem tudom hogy kellene…

2023. szept. 24. 13:09
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, mióta (hány éve) gondolkodsz pszichológuson?
2023. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez pusztán megszokás, azért alakult így. PEch, de javítható, HA van időd magadra, hogy megtanuld, másként is el lehet élvezni.
2023. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!