Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálásnál csak hason...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálásnál csak hason fekve befeszített lábbal tudok elmenni de akkor 1 perc alatt, hogy lehet átszokni hogy normálisan is menjen?

Figyelt kérdés
Van akinek sikerült? Ha igen hogyan? Sajnos szex közben is nehezen megy, akkor is ha csak nagyon megfeszülök, ujjazástól vagy orális szextől sohasem. Nő vagyok.
2023. szept. 24. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Pszichológust érdemes felkeresni. Vagy ha éppen nincs pasid, akkor én is tehetek egy próbát.
2023. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pasiként ugyanígy tudok én is.
2023. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Férfiként felelek. Először is a hülye válaszokkal ne foglalkozz. Másodszor nem szabad ezen görcsölni. Csináld úgy, ahogy neked jó. Próbálkozni szabad. Mikor, hol és hogyan kell téged érinteni, beléd hatolni. Megértő pároddal meg fogjátok találni erre a megoldást. Türelem, és engedd el magad szex közben. Egyre jobb lesz majd.
2023. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de 30 fölött vagyok már, és az elengedés sosem vált be, pedig pont így szeretném
2023. szept. 24. 10:40
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Én gugoltam sokáig.. és csak úgy sikerűlt.. majd egy isteni sugallatra a játékszerem beledugtam a popómba.. hanyatt fekve , szépen rámozogva és láss csodát úgyis sikerült.. tehát próbálkozz.. nekem van hogy fél óra is kell az orgazmusig..
2023. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
hány évesen kezdtél masztizni, és hány évesen szexelni?
2023. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
#1 attól h ő így tud elelvezni attól nem idegbeteg h pszichológiai eset lenne ....
2023. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
7-es, itt idegbeteg max te vagy. Emellett nagyon tajékozatlan is, fogalmad sincs miről beszélsz, de azért bátran stigmatizálod azokat, akik pszichológushoz járnak
2023. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

#7

te nagyon alulinformált! szerinted csak az idegbetegek járnak pszichológushoz?

2023. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam szexuálpszichológusra. Amúgy gyerekkoromban kezdtem így maszturbálni, és mindig így csináltam lehet ez is baj.
2023. szept. 24. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!