Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumival vagy anélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival vagy anélkül?

Figyelt kérdés
Ki mire szavaz? Én gumi nélkül jobban szeretem. 24F
2023. szept. 23. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Kuncsafttal gumival

Lakótársal gumi nélkül mefstakítassal

2023. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű, hogy gumi nélkül sokkal jobb. Annyival viszont nem, hogy alkalmiban az STD, kapcsolatban meg a gyerek miatt kelljen aggódni dugás közben.
2023. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Nélküle!!!!!
2023. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

rokonnal csak kotonnal

😂😂

2023. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 he84 ***** válasza:
90%
Hiába szereted jobban óvszer nélkül kérdező, azzal együtt biztonságos. Inkább stresszelsz a kockázatok miatt óvszer nélkül, mint hogy megfelelő védelem legyen,...? Az én barátom is óvszert használ helyesen és így is nagyon jól érez engem, nagyon élvezi, mindig látom és érzem rajta. Tudod, az óvszerek vékonyak, legfeljebb csak egy kicsivel csökkentik a fizikai érzékelést. Ám a biztonság a legfontosabb, bármilyen kapcsolatról is legyen szó.
2023. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Minden barátnőmmel gumi nélkül szexeltem. Egyszerűen lelankad a farkam gumiban. Előfordult néhány alkalommal amikor nem, és még el is sültem, de akkor meg a gumi szakadt ki...

Ha gumi nélkül csinálom, akkor legalább tudom, hogy ki kell venni...

A megszakítást is lehet, hosszútávon eredményesen csinálni!

2023. szept. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 he84 ***** válasza:
82%
Helyetelenül teszed 6-os válaszoló, gumi és mindenféle védekezés nélkül felelőtlenség a szex, ha a nő nem szeretne gyereket. Ha a gumi megfelelő mretű neked és ha nem noname gyenge minőségű, akkor nem kéne, hogy lankadjon benne a péniszed elvileg. Próbáld ki a Durex óvszert, ha még nem tetted, az az egyik legjobb. A megszakításos pedig nem igazi védekezés, mert ott bármikor könnyen becsúszhat a gyerek, még akkor is, ha figyelmesen vigyázol. Például előváladék durranás nélkül és előtt is bármikor mehet a nő hüvelyébe, mely szintén okozhat terhességet, ugyanis az előváladékban is lehetne hímivarsejtek. Így hát a megszakításost inkább ne tedd. Kivéve akkor, ha nem bánjátok a barátőddel együtt, ha esetleg becsúszik a gyerek és ha nem kényszer egyikőtöknek se. Ám a gyerekhez készülni kell felelősségtudattal, sok pénzzel és alkalmas zülőknek kell lennetek.
2023. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
74%

Gumi nélkül szeretem jobban.

De mindig a hölgy igényeit, érdekét tartom szem előtt.

2023. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Persze hogy jobb gumi nélkül! De csakis komoly kapcsolatban, és csak ha a nő védekezik egyéb módon, vagy megszakítasos akkor ha nem okozna katasztrófát egy váratlan gyerek.
2023. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Annyival nem jobb gumi nelkul mint amennyivel jobban kell izgulj, hogy elkaptal valami nemi betegseget.


Ha allando a partner akkor okes nelkule de maskepp mindig hasznalj gumit. Vannak egesz jo minoseguek, vekonyak ami mar kb 95%-os erest nyujt.

2023. nov. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!