Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik párcseréznek,csak gumival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik párcseréznek,csak gumival csinálják,vagy anélkül is.?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
gumi nelkul, ugy izgatobb
2021. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem parcsere hanem csak 3as, de gumi nelkul. Miért?
2021. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
mi régebb óta járunk össze egy pár párral - kizárólag velük szexelünk - (ők is!) így mindenki gumi nélkül, de fogamzásgátlóval szexel. Idegenekkel jobb vigyázni, és felgumírozni a családi ereklyét!
2021. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Megbeszélés kérdése. Akik sűrűn párcseréznek (pl. egy klubban) azok gumit használnak. Akik már régóta ismerik egymást és mind a 4 félnél kölcsönös a bizalom ott van ahol elhagyják a gumit. Sima 1:1 szexnél sem egyből gumi nélkül vágsz bele csak ha megbízol a másikban.
2021. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Gumival szexeltünk.
2021. nov. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Na, az ilyen mentalitást kéne kiszedni a fejekből!


"1:1 szexnél sem egyből gumi nélkül vágsz bele csak ha megbízol a másikban"


Köszönjük Sexológus, de megint elvtelenségeket mondasz.

Gyerekek, a nemibetegség nem bizalom kérdése. Legtöbben nem is tudnak róla, hogy hordoznak valami bajt. Például a tripper és a klamidia is sokszor tünetszegény vagy tünetmentes, FŐLEG NŐKNÉL.

Attól hogy (akár) párkapcsolatban vagy valakivel, még nem fog nyugdíjba vonulni a benne lévő baktérium és/vagy virusgyűjtemény.


Jó hír, hogy el lehet menni STD szűrésre. Hamar megvan, nem annyira őrült drága és utána lehet tolni, mint állat ^_^

2021. nov. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
gumi nelkul
2021. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gumi nélkül.
2021. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam pároknál harmadik, házibarát. Mindnél gumival kezdtük. Aztán két az egyik párnál lekerült a gumi, mert megbíztunk egymásban. Igaz, nekem is sok partnerem volt előtte, nekik is volt hozzám hasonló hazibarátjuk. Semmilyen HIV teszt nem volt, a nőnek pesszáriuma volt, nem félt a teherbe eséstől. Mai fejjel már kissé meredeknek érzem, hogy gumi nélkül belementünk. Pedig én a többi párnál mindnél használtam gumit, a barátnőimnél elhagytuk egy idő után, ha szedtek fogamzásgátlót.

Gumi nélkül jobb... De ma már meggondolnám.

Amúgy a többi párnál is az orál természetesen gumi nélkül ment, úgy is el lehet kapni sok szép betegséget. Nekem szerencsém volt, egyetlen kisebb fertőzést sikerült összeszednem, de azt meg pont nem párcserében, hármasban, hanem egy új barátnőtől. Gombás fertőzést kapott, nem passzolt először a bőrflóránk állítólag, az orvos szerint. Nem kimondott nemi betegség volt, hanem gombás fertőzés.

2021. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!