Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki kipróbálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki kipróbálná az erotikus hipnózist?

Figyelt kérdés

Az erotikus hipnózis egy olyan meditatív (elő)játék, amiben az egyik fél relaxál, a partnere pedig segít neki olyan ellazult, megnyílt tudatállapotba kerülni, amit lehet akár transzállapotnak is nevezni. Ha sikerül, ebben az állapotban olyan fantáziák élhetők ki, amik a valóságban nem lehetségesek (pl. szex az űrben), vagy olyan erotikus szerepjátékok, amikbe így jobban bele tudja élni magát az ember (tanár-diák, ókori rabszolga / szolganő, stb)


Nehéz elérni ezt az állapotot, gyakorlás és adottság is szükséges hozzá.


Kipróbálná ezt valaki a párjával, vagy egy erre fogékony játszótárssal, akár szexszel, akár anélkül?



2023. szept. 23. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekesen hangzik, kipróbálnám.
2023. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán kipróbálnám.
2023. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Külföldön népszerű. Én online sok ilyen sessiont csináltam. Sajnos Magyarországon szkeptikusak az emberek és csak kinevetik ezt a témát.

30f

2023. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó sajnos hipnózis tényleg lehetséges, csak itthon ezt sokan nem hiszik el, köztük én sem korábban. Ezzel amúgy nem árt vigyázni, mert arra is rá lehet venni embereket, hogy feküdjön le valakivel.
2023. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!