Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Divat még a csupasz punci?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Divat még a csupasz punci?

Figyelt kérdés

Sokan beszélnek arról, hogy a szőrös újra divatba jön. Én nem tapasztalom, mindenki borotválja.

Szerintetek?



2023. szept. 21. 15:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Reggelente eljárok úszni, alig látni szőröset, de ez szerintem nem mérvadó, mert nem mindenki jár nyilvános zuhanyzóba. Azok közül akik nem járnak ilyen helyre és pasijuk sincs, magyarul nem látja senki őket meztelenül, biztosan sokkal többen hanyagolják a szőrtelenítést.
2023. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi években egyre többször látok fazonra igazitottat. A leginkább divat a "leszállópálya fazon" a szőrös puncinál. A lényeg úgyis az, hogy tisztán legyen tartva, ez a legfontosabb: tiszta és ápolt legyen.
aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
a leszálló pálya meg egyéb formák nekem furák.. és a háromszöget szeretem, de sajnos kevés csajszi hagyja meg annyira oldalt.
szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem csak "leszállópályát", de háromszöges fazont is újabban azért egyre többször látok.
szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!