Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tartós anyagi támogatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tartós anyagi támogatásért vállalnátok szexuális kapcsolatot? Van aki ebben benne van jelenleg is és van egy ilyen kapcsolata?

Figyelt kérdés
Természetesen független attól, hogy ronda vagy nem ronda, netán bejön nektek a pasi. Gondolom ha tetszik a pasi, akkor nem undorral működik a dolog és még hasznotok is van belőle.

2023. szept. 19. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpatikus lenne a pasi (nem feltétlen küldőre értem), akkor igen, örülnék ilyen kapcsolatnak. Ha nem szimpatikus, esetleg külsőre taszít, nem megyek bele pénzért sem

Még nem volt ilyen kapcsolatom, mivel ritka, hogy normális, korrekt, szingli pasi ilyet keressen

2023. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Magyarán sugarbaby-t keresel. Ja ez egy működő "piac", sőt még külön oldal is van rá (puncs). A rossz hír, hogy ha be is jön a pasi nekik akkor sem lesz belőle szerelem, s nem élvezetből fog történni akkor sem.
2023. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, ilyenben vagyok most is.
2023. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsoltom. Igazábol tudta, hogy jol keresek, ö munkanélküli volt és kevés pénzzel. Aztán adtam neki kölcsön, hogy enni tudjon és ne kelljen alapvetö dolgokrol munkanélküliként sem lemondania, illetve nálam lakott a vendégszobában.



Aztán amikor talált munkát, nem keresett sokat és nagyon lassan tudta csak ledolgozni. Igy támadt az ötlet egyszer amikor ittasak voltunk mind a ketten, hogy heti 1 alklommal 3 honapon keresztül, „ledolgozná a tartozását“.


Szoval fél évre rà volt annyi pénze és fizetése, hogy el tudjon költözni tölem és tudjon bérelni magának egy lakást.



Amugy a mai napig jobarátok vagyunk, szégyenli magát, hogy ilyet tett, ahogyan én sem vagyok rá büszke, de nagyon hálás nekem, hogy gondolkodás nélkül segitettem ki öt, hogy nem kellett a kaján aggodnia, hogy tudott igényesen kinézni, hogy tudott tisztálkodni és hogy a szex nem csak abbol állt, hogy én nekem jo legyen.

2023. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van itt ilyen lany? Milyen korosztályból vállaljátok be jobban?
2023. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!