Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is dugni mentek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is dugni mentek?

Figyelt kérdés

A minap a villamoson leült egy tizenéves csaj szembe egy idősebb pasival, eleinte mobilozott, majd valamit mondott neki a hapsi, és elkezdtek dumálni. Majd együtt leszálltak, és én is, mert pont ott lakom, annyit láttam, hogy együtt mentek el egy panelház felé.


Lehet hülye vagyok, és túlgondolom, aztán a házból valaki, de nem ismerte meg, csak később kezdtek el dumálni. Az lehet, hogy tényleg ennyire kaphatóak a kis csajszik bármire? :O



2023. szept. 18. 04:17
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Te beteg vagy ha ennyire agyament hülyeségeken jár az agyad.

Ha bárki együtt megy az már dugni megy szerinted???

2023. szept. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#2 nem, és bárki nem is érdekelne. Nem volt a csaj egy feltűnő szépség, viszont testre eléggé okés. De volt bennük valami fura, és máig nem tudom, hogy mi az. Csak emiatt kérdeztem. Ahogy kivettem, végig a telefonról dumáltak. A csajszi mutogatta, és oda is adta neki kicsit.

Aztán persze lehet valami távoli ismerősök, és csak beképzelem az egészet.

Haver azt mondta rá, hogy szerinte fix, hogy ez egy random pénzes alkalom volt, és felcsalta azzal, hogy ő nem tudja kezelni az sajátját, segítsen neki, cserébe kap majd valamit.

Vannak ilyenek, egy sugar baby se hirdetéssel kezdi.

2023. szept. 18. 05:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, manapság már semmin se lepődik meg az ember. még ha esetleg így is történt, hogy dugni mentek, az ő bajuk. néha itt-ott én is látok hasonló "furcsaságokat", de 1x végig fut az agyamon és ennyi. rengeteg tizenéves lányt találsz manapság, akik például az interneten keresnek pasikat pénzért. szomorú dolog, de ez van. sajnos ezzel nem tudunk mit kezdeni, hogy ennyire kaphatóak lettek még szinte a gyerekek is manapság. 20/L
2023. szept. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, tudom hogy vannak hasonló dolgok, de ez akkor is nagyon szomorú és egyben kiábrándító, főleg, hogy a szemem (és mindenki másé) előtt zajlik mindez. Egy ilyen fiatal lánynak nem a szex és az anyagiak kellene, hogy fontosak legyenek. De sajnos mindenütt ez megy, a gimitől kezdve az egyetemig, főleg csajok közt, hogy ha nem a legújabb a telód, vagy a ruhád, akkor már nem is vagy annyira fontos. Meg a persze a műköröm, szőkített haj is alap, amúgy szóba se állnak veled.

Én szégyellem helyette a dolgot, ha tényleg igazam volt.

2023. szept. 18. 06:26
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy már ismerték egymást, nem? Van amikor csak ülsz valakivel, akit amúgy ismersz, de nem derül ki a külvilág számára. Tehát lehet úgy van ahogy írod, hogy aztán dugnak, de nem feltétlenül vadidegenek egymás számára.
2023. szept. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!