Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg az orális szextől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az orális szextől tudnak a pasik a legnagyobbat élvezni?

Figyelt kérdés
Barátomnak rendszeresen szoktam csinálni szájjal is és azt mondja, hogy egy alkalom mikor leszopom, felér neki 2 menettel is. Persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy csak a számmal dolgozom, hanem kézzel is és gyorsan is szoktam, főleg mikor jön akkor nagyon rágyorsítok. Olyankor remeg és felordít egy hatalmasat. Volt, hogy megijedtem, hogy valami baj van? :DD Mire utána mondta, hogy nem, csak annyira jó voltam, hogy nincs magánál kell idő mire visszatér. Szexnél ennyire nem szokott nyögni és ordítani, és ott később is élvez el. Számba 4-5 perc maximum, szexnél 10 néha 15 percig is eltart.
2023. szept. 14. 21:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg attól van a legnagyobb orgazmusom.f
2023. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg jól orálozol. A legtöbb nőre ez nem igaz.
2023. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
Átlagos mérettel én meg örülök ha egyáltalán kapok valami ronda csajt aki azért kupakol velem mert nincs más épp. Engem egy jó nő se fog leszopni mert mind a nagy f@szt keresi.
2023. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
#13: Te komolyan úgy gondolod, hogy ismerkedés során bárki látja a péniszed?
2023. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
#14 Figyelj barátom, ez amit leirtam a kegyetlen valóság, a lókolbász férfias, az átlagos virslimmel meg még jó lehetek egy passzif meleg szexben ahogy itt néhány drága nagydorongú kolléga megmondta regebbröl :)
2023. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudok elélvezni tőle, mert minden lány fogazott eddig. Amikor nagyobbra nyitják a szájukat, sokkal jobb érzés, de az meg nekik fáj
2023. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
és milyen gyakorisággal cummantod le?
2023. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem kézzel a legjobb. Persze olyan lánnyal, mint barátnőm, aki tudja mi jó nekem. Kézzel lehet legjobban szabályozni az ingereket.
2023. szept. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!