Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg az orális szextől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az orális szextől tudnak a pasik a legnagyobbat élvezni?

Figyelt kérdés
Barátomnak rendszeresen szoktam csinálni szájjal is és azt mondja, hogy egy alkalom mikor leszopom, felér neki 2 menettel is. Persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy csak a számmal dolgozom, hanem kézzel is és gyorsan is szoktam, főleg mikor jön akkor nagyon rágyorsítok. Olyankor remeg és felordít egy hatalmasat. Volt, hogy megijedtem, hogy valami baj van? :DD Mire utána mondta, hogy nem, csak annyira jó voltam, hogy nincs magánál kell idő mire visszatér. Szexnél ennyire nem szokott nyögni és ordítani, és ott később is élvez el. Számba 4-5 perc maximum, szexnél 10 néha 15 percig is eltart.
2023. szept. 14. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
amúgy most elgondolkodva lehet benne valami, szerintem én sem élveztem punciba sem akkorát mint orálisan. furi :D szóval nekem is jobb oráltól elmennem
2023. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Ezek szerint nagyon ügyes lehetsz, ha a pasid így eldurran.:)
2023. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Nekem punciba.Meg a nyalástól ahogy csinálom.
2023. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Pasi írta ki a kerdest :D
2023. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nem kérek leveleket.
2023. szept. 14. 21:25
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Páromnak a vaginális szextől intenzívebb orgazmusa van,mint akkor amikor lecumizom.
2023. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg, én 1 perc alatt megtölteném a szádat.
2023. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Ez személyfüggő. Én nem nagyon vagyok oda a szopásért, pedig az exnőim imádtak szopni. Nekem sokkal nagyobb öröm, ha én nyalhatom őket, és ha ezalatt látom, mennyire élvezik ezt, vagy a dugást is jobban kedvelem, aközben érzem és mindenféle módon tapasztalom a nő örömét, látom az arcát, ahogy finoman felnyög, sóhajtozik, izzad, és átadja magát az eseményeknek.


A szopás nekem olyan, mintha megaláznám a nőt, és ő dolgozna azon, hogy nekem jó legyen.

2023. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Szájjal a legjobb.
2023. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Fogadjunk neki is nagy farka van. Azt le is kell ám mélytorkozni ugye tudod?
2023. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!