Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,milyen a szex egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,milyen a szex egy izmos, sportos pasival?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

2 közepesen hosszú (2-2 éves) kapcsolaton vagyok túl.


Mind a két párom a kis pocakos, husisabb volt. Nem azt néztem bennük,hanem hogy szimpik voltak, megnevettetek, jó volt a velük.


A szex sem volt rossz, de néha én meg vágytam volna egy kicsit többre, de vagy elfáradtak, vagy nem bírták tovább, keményebben stb.


Most hogy szingli vagyok, és nincs is kilátásba senki aki tetszene,kibrobálnám a csak szexet egy sportos/izmos/szálkás ( mindegy) férfival, sokat a

ábrándoztam erről.

Nem gondolom magam sem csúnyának, sem kövérnek ( 168 cm vagyok, hozzá 61 kg), de egy ilyen pasi sem akar felszedni, én meg nem fogok odamenni, hogy gyere, és szexeljünk, arra gondoltam, hogy akkor profira bizom magam és mondjuk rosszlanyokon fentlévő pasira bizom magam.



Szóval a kérdés: aki volt már a fent említett leirású pasival, vagy akár egy kicsit ducibbal, és van összehasonlítási alapja, attól kérdezném, megéri befizetni?



Köszönöm:)


2023. szept. 13. 14:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem sok különbséget vettem észre, max annyit hogy amíg vékony voltam, gyakrabban kellett pózt váltani hogy más izomcsoportok is mozogjanak, vagy pihenhessek kicsit, most meg sokkal tovább bírok egy-egy pózt fáradás nélkül. A szex minősége szerintem nem változik, de a csajok imádják simogatni a karomat és a hasamat misszionárius közben, ami max a szellemi élvezethez ad hozzá, a fizikaihoz nem
2023. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, de azért látványra sokkal jobb, meg tapintásra is :)
2023. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!