Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,milyen a szex egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,milyen a szex egy izmos, sportos pasival?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

2 közepesen hosszú (2-2 éves) kapcsolaton vagyok túl.


Mind a két párom a kis pocakos, husisabb volt. Nem azt néztem bennük,hanem hogy szimpik voltak, megnevettetek, jó volt a velük.


A szex sem volt rossz, de néha én meg vágytam volna egy kicsit többre, de vagy elfáradtak, vagy nem bírták tovább, keményebben stb.


Most hogy szingli vagyok, és nincs is kilátásba senki aki tetszene,kibrobálnám a csak szexet egy sportos/izmos/szálkás ( mindegy) férfival, sokat a

ábrándoztam erről.

Nem gondolom magam sem csúnyának, sem kövérnek ( 168 cm vagyok, hozzá 61 kg), de egy ilyen pasi sem akar felszedni, én meg nem fogok odamenni, hogy gyere, és szexeljünk, arra gondoltam, hogy akkor profira bizom magam és mondjuk rosszlanyokon fentlévő pasira bizom magam.



Szóval a kérdés: aki volt már a fent említett leirású pasival, vagy akár egy kicsit ducibbal, és van összehasonlítási alapja, attól kérdezném, megéri befizetni?



Köszönöm:)


2023. szept. 13. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem éri meg. Az hogy ki milyen az ágyban, mennyire strapabíró nem attól függ elsősorban hogy sportos-e vagy sem. Nyilvánvaló, hogy egy eltunyult fickótól ne várj több órás meneteket, de nem ez fogja a szex minőségét meghatározni.

Ezerszer jobban jársz, ha lemész egy szórakozóhelyre kicsit kihívóan - oda fognak menni hozzád mindenféle pasik, köztük sportos jóképűek is. Avagy lemész egy swingerbe (ami szóló nőknek ingyenes) és ha csak diszkrét, elkötelezettség nélkül szexet akarsz ott megkapod (svédasztalról válogathatsz a pasik közül, egy este akár többet is kipróbálva egyszerre vagy egymás után).

2023. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez meg fog lepni, de ugyan olyan a szex, csak más a körítés. Durva mi?
2023. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Tuti nem csaj vagy. Egy átlag ilyen adottságú csajszinak elég egy szórakóhelyen kicsit riszálni kezdi magát...
2023. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként sportos srácként én is el szoktam gondolkozni, hogy mennyire béna lehet a szex az ilyen 10 éve nem edzett férfiakkal. Mikor ilyen 3 menet után már én is kicsit ki vagyok
2023. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Jaj szerintem felejtsd ezt el. Sok izmosabb pasi ismerkedik átlagos lányokkal. Simán szedd le a tindert vagy ilyen appot és várj még egy kicsit

Sosem voltam kifejezetten sportos alkat, de még vékony sem, de voltam pár nagyon jóképű, izmos, magas pasival. Türelem:)

2023. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem szoktam szórakozó helyre járni:)


Egyetem, mellette dolgozok.

3 menet? Hát jó,ha havonta volt annyi :/


A Tinderre en is gondoltam már.


És kedves utolsó, milyenek?

2023. szept. 13. 15:04
 7/12 anonim ***** válasza:

#6: Ugyanolyan:D nem ettől lesz jó vagy rossz a szex. Ami azt illeti, nekem jobban bejönnek az átlagosabb testalkatú pasik. Én csak azért voltam azokkal, akikte írtam, mert szimpatikus volt a személyiségük stb.

Pluszt szerintem nem ez fog adni, hanem az, ha a pasi figyelmes, tapasztalt az ágyban és nagyon vonzódaz hozzá valami miatt

2023. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tinder. Borzalmasan sok kigyurt arc van aki csak szexelni akar
2023. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne tedd, teljesen pazarlás lenne. Volt nekem is ilyen is olyan is, és hogy mennyire vicces az élet, a legjobb szexem egy kissé fura egyetemi tanárral volt, hosszú sztori, hogy ez hogy jött, akkoriban én is elég furi voltam, bevallom azt hittem tök béna lehet az ágyban, mégis megtörtént spontán. Ehhez képest teljesen elvarázsolt. Persze páran még jók voltak, velük egy hullámhosszon voltunk az ágyban is, tudták mikor mit hogyan, de a többség sajnos felejtős volt. Csak durr bele, és mint a hülye, reszel, ha jó nekem, ha nem. Semmi odafigyelés.

Nem az edzettségen és az izmokon múlik. Az említett tanár szerintem sosem edzett mégsem érződött, nem fulladt ki, nem volt semmi probléma emiatt.

Számomra sokkal fontosabb, hogy legyen kémia, megfogjon benne valami, amire fel tudok nézni, mint egy izmos felsőtest, amúgy is az kicsit olyan “kirakat bábus” nekem :)

2023. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Átlagos testalkatú nem jó aki sokáig bírja az ágyban?

32f

2023. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!