Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Szakító ok, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szakító ok, ha a párotok minden együttlét során alig 1 perc alatt elmegy vagy ez normális?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 18:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Mármint megmondta*
2023. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem szakító ok de hosszú távon nem lennék tőle boldog, szóval próbáljunk rajta változtatni
2023. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Meddig járnál vissza egy étterembe ahol udvarias a pincér, tiszta, igényes, szépen berendezett, de olyan kicsi az adag hogy folyton éhen maradsz? A gyorstüzelés pont ilyen. 1 perc semmire sem elég.
2023. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

1 hónapja szexelek, de egyelőre mindketten nehezen kontrolláljuk magunkat. Igazi orgazmusom az nem volt még, de annyira ingerel minden, amit csinál, hogy egy adott ponton túl nem bírom, szóval jobb is, mint egy masztis orgazmus.


Ő sem bírja, kb. 1 perc és elmegy bennem. Volt egy aktus, amikor nagyon sokáig bírta magához képest, végül kézzel segítettem rajta, mert annyira kiszáradtam az izgulástól, hogy nem tudta betenni. Azóta se volt ez gond, de az első héten kicsit nehezen engedtem bele magam a szexualitásba vele. Most már nincs semmi szégyenérzet bennem. :D ő meg valószínűleg annyira szexinek tart, hogy ezért megy el hamar, nem tudom hibáztatni. Minden más módon viszont nagyon is a kedvemre tesz!


Úgyhogy részemről ez nem szakítóok. Akkor lehet ez nehéz talán, ha valaki teherbe akar esni és nem tud jó helyre juttatni elegendő ondót a férfi a gyorsaság miatt.

2023. szept. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
43%
Nna 14-es ilyen csajt keresek!
2023. szept. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
Nekem eddig mindegyik barátom egy perc alatt elsült, volt hogy már a behatolás pillanatában, de emiatt mégsem szakítottam soha.
2023. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
37%
2-es férfiként írom Én is így vagyok.
2023. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
49%
Szakító ok.
2023. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%

14es, ezt nem értem.. Igazi orgazmusod nem volt de jobb mint egy orgazmus? Szerintem te tini vagy és nincsen igazán fogalmad arról amit írsz. Persze ha így van akkor érthető.


Viszont a másik része, na ezt úgy hívják, hogy az újdonság varázsa. Egymásba vagytok zúgva, egy hónapja szexeltek, persze, hogy nem szakító ok. Hozzáteszem egyenlőre. Mert majd esetleg pár év után már nem lesz újdonság, nem lesz akkora izgalom ágyba bújni ugyanazzal az emberek főleg, ha 1 perc alatt elmegy te pedig semmi. Remélem nem így lesz de ha esetleg akkor majd megkérdezném 3 év múlva, hogy mennyire izgató vele a szex. Te szétteszed, ő belédhatol és szinte mindjárt elmegy, vége. Ez volt a szex, mehetsz tusolni. Meglátod majd saját magad.

2023. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%
19 azóta tökéletesen belejöttünk. XD ő bírja 20-30 percet is, ezalatt több póz is van. Nekem nincs hüvelyi orgazmusom, soha nem is volt, nem vagyok tini. Csiklói van vele is. Ettől még tök kielégítő a szex vele.
2023. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!