Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miután a párom a végbelembe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután a párom a végbelembe élvezett sokáig nagyon levegős maradok. Ez ellen lehet tenni? Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Folyamatosan jön a levegő, magyarán fingtorpedót játszhatnék :D Bár azt mondta hogy ne tartsam vissza, mert ezért ő a felelős, viszont nem tudok gátlástalan lenni és azt mondani, hogy oké, durr, ez a tiéd.

Van ez ellen megoldás? Nem jön ki sajnos egyszerre a spermával a WC-be a levegő, később indul meg és még sokáig tart olykor pedig vele együtt még távozik ondó is. Igaz tisztasági betétet teszek be, így nem problémás, ha kifolyt kidobom.



2023. szept. 9. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Egész nap erre vágytál, hogy ezt a troll kérdést feltedd?
2023. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Troll neked a tudod ki! Feltettem a kérdést igen, mert kényes téma de hátha tud rá valaki tippet és megoldást.
2023. szept. 9. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Homoszexualitás kategória
2023. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, nem pasi. A párom a barátom.
2023. szept. 9. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Homo kategória. Te egy fiúcska vagy.
2023. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Egy nő nem fogalmaz így. De szerintem olyan se aki szereti az anált. Legalábbis aki kapni szereti.
2023. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Idióták vagyok, egy normális választ nem tud senki adni.. na én léptem innen, sziasztok..
2023. szept. 9. 22:52
 8/12 A kérdező kommentje:
vagytok*
2023. szept. 9. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Nem az ondó miatt van, hanem azért, mert levegőt pumpál beléd, ez ellen nem igazán tudsz tenni. Más pózban próbáljátok ki esetleg. De szerintem ez ezzel jár, el kell fogadni.

2023. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
Hány éves vagy?
2023. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!