Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Hetero) Srácok! Vagy férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Hetero) Srácok! Vagy férfiak! Ki hogy kedveli a meszólítást. Azok, akik VÉRPÉNISSZEL rendelkeznek..👇👇 ?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, leginkább azokhoz, akik vérpénisszel rendelkeznek, hogy uszoda, edzőterem, vagy bármelyik más (leginkább sportlétesítmény) (zuhanyzóval ellátott[bár legtöbb öltözöben van]) öltözöben mesztelenröl átöltözés közben, akár zuhanyzás közben,illetve után vagy azt megelözöen, ha meztelenül vagytok, és (relatív) sokan (kinek mi,kb.5-10fö) tartózkodik az adott öltözöben, akik nyilván látják, a Te péniszed , ami nyugalmi helyzetben kb. 5-8 cm ( most csak mondtam egy példát ) azt Ti szoktátok-e kissé szégyelni? Leginkább olyan férfiak előtt, akik vagy húspénisszel rendelkeznek, de az a lényeg, hogy a Te péniszedtől az övé (jelentősen ) nagyobb. Ebben az esetben szégyenled-e, vagy hat-e rád negatívan?


Remélem jól megfogalmaztam, s érthető.


Leegyszerűsítve: annyi, hogy egy öltözöben (meztelenül) ha (a legtöbb) férfinak, vagy amelyik éppen Téged lát, s Te is őt nagyobb a pénisze, mint a Tiéd, akkor Te azt szégyenled-e , vagy hogy hat Rád?

Tehát elszomorít-e , vagy akár csak szégyenled-e azt, hogy ő(k) (mostmár) tudjá(k), hogy Neked kisebb (vagy milyen méretü) péniszed van, s leginkább az zavar-e hogy ezt ök mások tudtára hozhatják (nyilván egy kötetlenebb beszélgetés során) , hogy Neked xy méretü péniszed van.


Azért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés (férfiként), mivel hallottam már olyan beszélgetést,hogy egyik srác a másiknak ( 40körüliek,bár ez jellemzö akármelyik korosztályra) hogy ennek a pasinak 5cm pénisze van , s erre jót nevettek.


Konkrétan így értem, köszi ha elolvastad , s remélem érdemben válaszolsz,s ha nem, akkor remélem nem nyomsz ide ide nem illő kommenteket mivel én ezt a kerdest, ami jó hosszura sikerult, nem trollkodásból írtam.

Köszönöm.


2023. szept. 8. 14:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elégíts ki egy nőt azzal a 16cm-essel legalább egyszer rendesen, és onnantól kezdve nem fognak érdekelni az ilyen élethelyzetek!
2023. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!