Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Hetero) Srácok! Vagy férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Hetero) Srácok! Vagy férfiak! Ki hogy kedveli a meszólítást. Azok, akik VÉRPÉNISSZEL rendelkeznek..👇👇 ?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, leginkább azokhoz, akik vérpénisszel rendelkeznek, hogy uszoda, edzőterem, vagy bármelyik más (leginkább sportlétesítmény) (zuhanyzóval ellátott[bár legtöbb öltözöben van]) öltözöben mesztelenröl átöltözés közben, akár zuhanyzás közben,illetve után vagy azt megelözöen, ha meztelenül vagytok, és (relatív) sokan (kinek mi,kb.5-10fö) tartózkodik az adott öltözöben, akik nyilván látják, a Te péniszed , ami nyugalmi helyzetben kb. 5-8 cm ( most csak mondtam egy példát ) azt Ti szoktátok-e kissé szégyelni? Leginkább olyan férfiak előtt, akik vagy húspénisszel rendelkeznek, de az a lényeg, hogy a Te péniszedtől az övé (jelentősen ) nagyobb. Ebben az esetben szégyenled-e, vagy hat-e rád negatívan?


Remélem jól megfogalmaztam, s érthető.


Leegyszerűsítve: annyi, hogy egy öltözöben (meztelenül) ha (a legtöbb) férfinak, vagy amelyik éppen Téged lát, s Te is őt nagyobb a pénisze, mint a Tiéd, akkor Te azt szégyenled-e , vagy hogy hat Rád?

Tehát elszomorít-e , vagy akár csak szégyenled-e azt, hogy ő(k) (mostmár) tudjá(k), hogy Neked kisebb (vagy milyen méretü) péniszed van, s leginkább az zavar-e hogy ezt ök mások tudtára hozhatják (nyilván egy kötetlenebb beszélgetés során) , hogy Neked xy méretü péniszed van.


Azért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés (férfiként), mivel hallottam már olyan beszélgetést,hogy egyik srác a másiknak ( 40körüliek,bár ez jellemzö akármelyik korosztályra) hogy ennek a pasinak 5cm pénisze van , s erre jót nevettek.


Konkrétan így értem, köszi ha elolvastad , s remélem érdemben válaszolsz,s ha nem, akkor remélem nem nyomsz ide ide nem illő kommenteket mivel én ezt a kerdest, ami jó hosszura sikerult, nem trollkodásból írtam.

Köszönöm.


2023. szept. 8. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilvàn elfogadja az ember ez van ès kèsz nem zavarugysem lehet mit tenni. A vèlemèny nyilvànïtàs mödja pedig intelligencia kèrdèse is.
2023. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel harckészültségben jó eséllyel az enyém lenne nagyobb, csak mosolyognék rajta.
2023. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Senki nem nézi a másikét, csak a búzás kukkolja .


Te is az vagy kérdező ha ez ennyire érdekel és tetesd át ezt a homo kategóriába!!!

2023. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is ez a véleményem, nem is kérek privátot, csak az előttem szólót idézem: "Senki nem nézi a másikét, csak a búzás kukkolja" . Ámen. Mert egyetértek vele. Nem is értem egyáltalán, hogy minek a sok ilyen jellegű kérdés itt a gyakorin?
2023. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

14:51

Látatlanban így? Magad minosited!

En hetero vagyok verpenisszel ami lankadtan 8cm felallva 16. És engem szoktak megmosolyogni ilyen 20cm koruli nyilvan lankadtan peniszu ferfiak. Ezert kerdezem? Akik velem egy helyzetben jarnak mi a helyzet

2023. szept. 8. 14:58
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszi hogy ezt igy irod te is 14:56

Ha van idod baromkodj

Ide jottem feltenni egy kerdest es ez vár.. köszi.


Nem én lesem a másikét, hanem engem szoktak , az enyemnel nagyobb farku pasik es furán néznek.

2023. szept. 8. 15:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam máséval törődni, meg nem a péniszem feszéjez, ha le kell vetkőznöm. Személy szerint rajtam van most egy kb 10 kiló felesleg, ami főleg hasamon látszik meg. Edzek persze, de amíg újra nem laposabb a hasam, addig azon jobban izgulok, hogy amiatt megszólnak esetleg.


Barátnőmet nem zavarja, csak magam miatt szeretném formába hozni saját magamat.


Nyílván embere válogatja, ki milyen testrészével elégedetlen, mire feszül rá, de szerintem hetero férfiként én sose foglalkoztam annyira másokéval, a sajátom, meg visszajelzés alapján hosszra átlag méret, vastagságra attól kicsit vaskosabb. Jelenlegi barátnőnek tökéletes és nem is volt problémám vele korábban se, hogy bármilyen lánynak kevés lett volna, vagy kongtam volna bárkiben, mint haragban a nyelv.


Az, meg hogy vannak kölykök, akik kibeszélik, hogy kinél mekkorát láttak lankadtan... elég homoerotikusan hangzik, de hát végülis amíg éretlen az ember még benne van a pakliban, hogy nem fedezte fel a szexualitását annyira és az lehet. Ne foglalkozz vele, ha nekik az a beszédtéma, akkor élvezkedjenek azon.

2023. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Akkor én mit szóljak? Rajtam meg van minimum 40 kiló felesleg. A péniszemet én magam sem látom, hacsak ki nem húzom, pl. vizeléskor. Még sohasem tapasztaltam, hogy engem kukkolnak. De még ha így volna, akkor sem érdekel. Amíg az a valaki nem erőszakol meg, csak nyugodtan nézegessen.
2023. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi közünk egymás méreteihez.
2023. szept. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem búza az aki ilyet kérdez. férfiak egymás között simán látják egymás farkát, nem kell azt külön nézni. attól, h látod, mekkora van a másiknak nem vagy búza. nekem amúgy vérfarkam van, 7 cm nyugiba, 16 állva
2023. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!