Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cici (női mell) mániás férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cici (női mell) mániás férfiak! Láttatok már ilyet? Mert egy olyan nőt láttam, amilyet még soha életemben nem. Kíváncsi lennék a véleményetekre. Ti is szívesen megvizsgáltátok volna, milyen lehet meztelenül?

Figyelt kérdés
Helyet nem írok, sem olyan ismertető jegyet, ami alapján rá lehetne ismerni. Volt egy kissé molett hölgy, vagy talán inkább kövér? Egy szál blúzban, melltaró nélkül. De olyan torpedó mellekkel, amilyet még életemben nem láttam. Szerintem kizárt, hogy szilikon. azok vége nem hegyes,inkább gömbölyű. A bimbók helyzetét nem lehetett kitalálni, mert vászon blúz volt rajta, nem póló. De amikor mozgott, látszott, hogy a mellei szabadon vannak, még a formájuk is nagyon klassz. A hölgy saccra minimum egy mázsa, és a keblei nem csüngenek. Olyan rakéta melleket még ilyen dagadt nőn soha nem láttam. Kissé szétállóak. Olyan szívesen megvizsgáltam volna! Hogy miért nem? Mert már öreg vagyok hozzá és házas. Arcra már nem annyira jött be, de ha a melleire gondolok, még mindig ráizgulok.

2023. szept. 8. 13:54
 1/8 A kérdező kommentje:
No comment, akkor ezek szerint még senki nem látott ilyet. Akkor nem is csuda, hogy nekem is elált tőle a lélegzetem. Azért én ennyire terbélsez nőkre nem szoktam beindulni. De azok a mellek! Olyanok talán nem is léteznek?
2023. szept. 8. 14:43
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
És te ilyen stílussal hogy a fenébe lehetsz házas?
2023. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Terebélyes. Elnézést, de mivel nem tudok vakon gépelmi, vagy a monitort nézem, vagy a klaviatúrát. Mivel az utóbbit szoktam, ezért nem látom, mit írtam. Viszont itt, a félhomályban minden második betűnek a szomszédját sikerül csak általában leütnöm. Különben tudnék helyesen írni, csak nem látom jól a betűket.
2023. szept. 8. 14:48
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Mi a baj a stílusommal? (Ha érteném, nem klérdeznék vissza, Sorry, I don't understand you, what did you want to say)
2023. szept. 8. 14:51
 5/8 zol56 ***** válasza:

Ahány nő ahány testalkat annyiféle mell. Én is szeretem a nagy melleket, de igazából az arányok számítanak.

De biztos van olyan amit írtál.

2023. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

"No comment, akkor ezek szerint még senki nem látott ilyet."

láttunk ilyet, de mégis, mi a tökömet írjunk erre? beindultál egy nagy csöcsű nőre. egészségedre. verd ki, aztán lépjünk tovább.

2023. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Ez mind így igaz. De én még sokkal jobban ráizgulok az olyanokra, akikén van valami extra, amilyen senki másnak nincs. Tetszenek a kicsik is , a duzzadt bimbóudvarok is, a nagy, és a befelé forduló mellbimbók is, a hatalmas nagy lógó mellek, és a kemények is egyaránt. Sajnos enyiféle nőm soha sehogyan sem nem lehet, de azért meg-megnézegetem őket. Most ez szerintetek nagyon beteg?
2023. szept. 8. 15:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor lépjünk.
2023. szept. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!