Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van itt olyan akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van itt olyan akit "megvizsgáltak" miközben aludt, kihasználták a kiszolgáltatottságát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl félrehúzták a bugyit stb. Felébredtetek rá? Hogy jöttetek rá? 25 f
2016. máj. 7. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Házi buliba egy haverommal aludtam aki már nagyon régóta bejött és nagyon jóba is voltunk/vagyunk. Tudtam, hogy mellé fekszek le de gondoltam semmi nem lesz. Reggel viszont arra ébredtem, hogy simogatta a hasam és lejjebb kozbe pedig puszilgatott. Igazából nagyon édes volt én pedig nem nagyon bírtam magammal mivel ahogy mondtam bejött nagyon. Folytattam a ,,játékát'' az egyik baratnom majdnem ránk nyitott de szerencsére nem. A sraccal azóta is jóba vagyunk. Mit mondhatnék kellemesen indult a napom
2016. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt az előzőről 20/L
2016. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Hullaházban dolgozom.

Elég sűrűn előfordul a vizsgálat, munkaköri kötelesség.

De ők már nem fognak mozogni.

2016. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, hogy arra ébredtem, hogy buli után a srác ujjaz, és fogja a mellemet. Úgy jöttem rá, hogy felébresztett.
2016. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Én csajjal jártam így házibuliban. Arra ébredtem fel hogy beleült a farkamba. Azt mondta látta hogy áll a farkam, és nagyon jó ötletnek tűnt. :) Gondolom reggeli merevedésem volt. Amikor észrevette hogy felébredtem rám feküdt miközben benne voltam, és csókolóztunk. Meglovagoltat keményen, majd el is élveztem, nagyon felizgatott. Ezután megujjaztam, hogy neki is jól induljon a reggel. :)
2016. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen ezzel ébresztettem a barátnőmet. Tetszet neki , hogy egy fasszal magában ébred :D
2016. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat:) Igazából olyasmire gondoltam, hogy "orvul" megnézni. Egyik haverom húgát láttam így. Hason aludt az ágyban, takaró nélkül, tangában, felhúzott térddel... Nagyon felizgatott és erről fantáziáltam utána.
2016. máj. 7. 12:06
 8/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Van ilyen élményem, de nem kellemes, mert 10-11 év körüli lehettem. :/
2016. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Krisztike 95 ***** válasza:

Volt párszor hogy felébrettem arra hogy símogatnak vagy félrehúzzák a bugyim,vagy a puncimmal matatnak..Nem zavartam őket úgy tetettem hogy még alszom, kíváncsi voltam ki meddig megy el.Ha már nekem sok volt akkor megfordultam stb.akkor abba hagyta és elment.

Főleg ottalvós bulikra jellemző.De volt hogy a bátyám haverja kíváncsiskodott mikor nálunk aludt.

2016. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha együtt alszunk a barátommal, akkor néha arra kelek, hogy rám mászott, puszilgat, esetleg egy-két ruhadarabot le is vesz rólam. De volt már olyan is, hogy megpróbált nem felébreszteni, és úgy csinálni ezeket. Néha rögtön az elején felkeltem, de olyan is volt, hogy már betette, amikor felébredtem rá. Néha igazán vicces, de zömében inkább kellemes meglepetés. :)
2016. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!