Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb szexpartner kereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb szexpartner kereső oldalak?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tinder, Badoo - mert itt vannak a legtöbben. A kimondott szexpartner-keresőkből az eropolis, goldengate, szexrandi (de itt már jóval több pasi jut 1-1 nőre, párra).
2023. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy pasi vagy?Attől függ.Én amúgy bisexként itt találtam anno kalandra lányt:-)Most sajna megint üres az életem.29L
2023. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
#2 nőként sem jobb... napi 30-50 levél, alig győződ törölgetni, tiltogatni a hülyéket, kamusokat, színvonal alatti alakok megkereséseit.
2023. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
tinder:) de az nem csak szex. Ha csak szex, akkor eropolis vagy vagyid. Ha meleg van, akkor hotbull. Ha bdsm-et szereted, akkor smpixie, ha pár vagytok, akkor swingercity.:)
2023. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor egy kis saját tapasztalat az említettekkel. Én egy átlagos vagy picivel átlag fölötti külsejű férfi vagyok (nők akikkel itt Gyakorin ismerkedtünk szexkapcsolat céljából, képcsere után mindegyiktől bókot kaptam és más felületen folytattuk tovább)...


- Gyakorikérdések: ez a legesélyesebb, legeredményesebb


- Vágyaid: csak kamu botokat találtam


- Szexrandi: -"-


- Goldengate: több, mint 10 éve lehetőséget kaptam egy a szintemnél jócskán lejjebb elhelyezkedő (értsd: ronda), ápolatlan és elhízott nőtől. Azok az idők már elmúltak. Még több férfi, még nagyobb elvárások. Heteroszexuális férfiként esélytelennek látom.


- Badoo: komoly kapcsolat céljából okés, de egyéjszakásra nem sikerült senkit találni. Még az átlag alatti nők sem adják alább (márpedig Badoo-n belőlük sok van).


- Tinder: nem próbáltam még


- Eropolis: -"- (ha ez kicsit is hasonlít a GG-re, akkor hanyagolnám)

2023. szept. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!