Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak izgatóbbnak találják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak izgatóbbnak találják a fiatal lányokat vagy az idősebb, tapasztalt nőket?

Figyelt kérdés

Kivel randiznátok szívesebben, ha nem komoly kapcsolatot keresnétek? Fiatal lányokkal vagy érett korú nőkkel?

A válaszhoz kérem, írjátok oda a korotokat is.



2023. szept. 1. 21:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Tini korom óta csak az idősebb nők vonzanak és a baràtnőim is mind idősebbek voltak kivéve egyet aki velem egyidős. 29
2023. szept. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami engem illet, a kornak semmi jelentősége, inkább a szimpátiának, vonzalomnak, lehet fiatal, érettebb, az nem szempont.

Nem hátrány, ha tudunk beszélgetni is.

2023. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

38 éves vagyok.

Szexkapcsolatra fiatal, hamvas lányt választanék.

Szeretőnek 40es hölgyet❤️

Kapcsolatra ott a feleségem

2023. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mi a külömbség a szexkapcsolat és a szerető között? nekem ugyan az a kettölő! 🙄🙄
2023. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14

Pedig nem ugyanaz.

Szexkapcsolat=összejártok dugni

Szerető=itt is van szex, de emellett érzelmek is, esetleg egyéb közös programok

2023. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Minden srác végigkúrja a milfeket. Utána a tiniket. Aztán a hozzávaló fiatal felnőtt nőket.
2023. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én a fiatalabbakat preferálom , de nincs ideám ezzel kapcsolatban. 48f.
2023. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

38-55 jellemzően, ezek nyitottak felém.

Fiatalokra kíváncsi lennék és nyitott. Ilyen belevaló csajokkal még nem jutottam közelebb.

36F Bp

2023. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!