Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 18 éves nőnek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves nőnek mennyire imponál az, ha egy férfi idősebb nála hat évvel?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, hamarosan végzek egyetemen doktori címmel. Arra gondoltam, hogy egy nálam azért lényegesen fiatalabb barátnőt keresek, mert úgy látom, a kapcsolat akkor jobban működhet.
2023. aug. 31. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Semennyire. Oreg vagy. Keress a korosztalyodba. Ja azokat nem erdekli a dr címed mert nekik mast is fel kell mutatnod ezert 18 evesekkel akarsz csak azok korosztalyukkal kezdenek nem egy 24 eves szuzzel.
2023. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz, a korosztályomban is volt egy évet barátnőm, de a korosztályom az 5-10 évvel idősebb férfiakkal ismerkedik, mert ők érettebbek.
2023. aug. 31. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A párom 9 évvel fiatalabb mint én. Neki pont nem jöttek be a korosztálya, mivel éretlenek látta őket.

Ez teljessen attól függ, hogy ki hogyan gondolkodik erről. Nem lehetetlen, de kevesebben vannak azok, akai preferálják a nagyobb korkülönbséget.

2023. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvos vagy az menő, az tuti előny. A jogász már lappsabb, a többi semleges nekik
2023. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen volt 6 évvel idősebb barátom.

Valóban működhet - de ha te a működhet alatt azt érted, hogy egy 18 éves még könnyebben manipulálható, akkor nem tudom támogatni.

2023. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!