Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a lánynak volt valódi orgazmusa vagy nem?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Remegett a teste mikor élvezett?
2023. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Én még csak nagyon látványos orgazmust láttam, remegés, zihálás, kb olyan mintha sokkot kaptak volna.

De biztos van kevésbé látványos is

2023. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1es a remegést be lehet kamuzni

A szapora szív verést a lüktető puncit már nem


N

2023. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Nálam onnan lehet tudni hogy kb azonnal elmegyek mosdóba, nem azért mert annyira nagyon kell pisilnem, csak szégyellem magam ilyenkor, és kell két perc ezen túl tegyem magam. Nem szívesen mutatnám ezt a pasiknak. De én koránt sem vagyok egészséges példa.
2023. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
*hogy ezen túl tegyem magam. (Utolsó vagyok)
2023. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

De mi a baj ?

Miért szégyenled?

Történt veled valami hány éves vagy ?


29N

2023. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztosan csak akkor tudhatod ha elmondja az igazat. Hidd el, ez így van. Esetleg EEG jelekből lehet következtetni, de ahhoz se eszközöd sem szaktudásod nincs.


Szóval kommunikáljatok!



Hetero férfi

2023. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
19 vagyok, igazából egyszer egy srác nevetett, de azt mondta azért mert aranyos voltam, nem tudom igaz-e, na mindegy. Valójában eléggé vallásos családból jövök, ahol a nem gyereknemzési céllal, házasságon kívül történt szex konkrét bűnként volt kezelve. Én élvezem a szexet, és valahogy sosem tudtam hívő lenni, de akkor is a szégyen bennem van. A gumi úgy van eldugva a szobámban, hogy néha én sem találom, pedig már nem otthon élek.
2023. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan, ha ügyesen meg tudja játszani a lány. Remegés, zihálás, nyögés, hüvely ritmikus összehúzódása... mind meg lehet játszani. Tudom mert nő vagyok
2023. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Onnan hogy ismered, az apró jelzéseiből is észreveszed mikor milyen neki.
2023. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!