Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal nagyon felelőtlenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nagyon felelőtlenek voltunk a ciklus 29 napján, ugye így kevés eséllyel eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
Szóval, nem volt nála gumi és meg mielőtt betette, elment. De be is jutott. Éreztem h napok óta túl vagyok a peteérésemen, már szárazabb is voltam, premensi puffadásom van, szóval mondtam neki, hogy elvileg vasárnap fog megjönni (vagy jövő csütörtökig normál a ciklus hosszom), nem sok esélye van a terhességnek, de ha még egyszer megteszi, én vàgom ki az ágyból. Tudom ez óriási felelőtlenség, de ismerem magam, 30 fele vagyunk, el tudnánk tartani, csak mèg egy 2 évet vártunk volna ezzel...

2023. aug. 31. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Erre való az esemény utáni tabletta. Ha nem veszed be és terhes leszel az már inkább a te felelősséged és hülyeséged lesz.
2023. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha, mert szerinted minden 1 emberen múlik. Nő vagy egyáltalán? Hadd döntsem el én vállalom-e egyedül, mert akadálya nincsen részemről.
2023. aug. 31. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes, ne aggódj.

A spermiumok több napig elélhetnek odabent, de a petesejt csak az ovulációt követő egy-két napban termékenyülhet meg.

Te ezen túl vagy.


Ezért kockázatosabb az ovuláció előtt pár nappal beleengedni.


U.i.: kivétel, amikor nagy izgalom hatására spontán ovuláció történik, de ez ritka, és Brad Pitt vagy hasonló kaland váltja ki, a barátod valszeg már nem (nem lebecsülendő persze, de azért már valamennyire megszoktátok egymást)

2023. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen kizártnak tartom, kb. 1 hete volt a peteérésem, előtte komolyan olyan voltam, mint egy tüzelő kutya. XD Nagyon fáradtak voltunk, szóval emiatt nem sült el rendesen ez az akció most. Csak sajnálom őt, mert ő fél, de nincs miért... sose volt még felelőtlen, nyilván ijesztő a gondolat. :/
2023. aug. 31. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Kicsi az esély, de kizárni nem lehet. A ciklus sosem állandó, a peteérés a cikluson belül is változik, előre megjósolni fixen minden alkalommal lehetetlen (pont ezért hazárdjáték a naptármódszer). Sőt még olyan is előfordulhat hogy több petesejt érik be egyszerre időben kicsit eltolva és ritkán, de akár a menses idején is teherbe lehet esni.

Amúgy meg miért aggódsz ha gyereket szerettetek volna? Ha jön a baba, hát jön a baba :)

2023. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!