Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,miért írtok privátot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,miért írtok privátot?

Figyelt kérdés

Például ha egy lány olyasmit ír, hogy szeret szopni, szereti lenyelni a spermát,akkor már páran megragadjátok az alkalmat és privátban írtok a lánynak, nagy reményekkel felajánljátok magatokat, hogy titeket is leszophatna a lány.


Ennyire mindegy nektek srácok, hogy kinek a szájába adjátok a farkatokat?

Azt sem tudjátok hogyan néz ki a lány, de ti már arra kéritek, hogy szopjon le titeket.

Ennyire nem számít a külső? 🤔



#Kéretlen levél.
2023. aug. 30. 07:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%

Arra biztos nem írok rá, aki szopás-lenyelés ügyben válaszol. Olyanra írok rá, akinek stílusos a válasza, vagy az én szememben egy adottsága miatt különleges szexuális téren. És soha nem ajánlkozom fel semmihez, se szopáshoz, se dugáshoz, mert egyrészt nem hiszem, hogy ez bárkinél is eredményre vezet, másrészt nem stílusom, harmadrészt pont ez az, hogy nem tudhatod, ki van a túloldalon. Még ha lány is, lehet, hogy abszolút nem az esetem.

Egyébként sem incel nem vagyok, sem igénytelen (nem vagyok elhízva, nem úgy öltözködöm, mint 20 éve), sőt, a korosztályomban elég jó pasinak számítok, de ez nyilván senkit nem hat meg itt, mert nem tudom/fogom bizonyítani. Ahogy az intelligenciám és kulturáltságom se sokat nyom a latban, pont egy kalap alá vesznek az engem-is-leszophatnál vagy a tökön-rúgnál-tűsarkúval? típusokkal.

Kevesen válaszolnak vissza, akik igen, azok közül sokról kiviláglik, hogy pasi, sokkal nem lehet hosszan dumálni, mert foghegyről adnak egyszavas válaszokat, másokkal meg elindul egy tök jó beszélgetés, aztán eltűnnek hirtelen és örökre.

Határozott célom nincs, ha csak ki tudom tárgyalni a szexdolgokat nyíltan és tabuk nélkül egy nővel (az anonimitást kihasználva), az is jó, ha valakivel meg szexkapcsolat alakulna ki, akkor az is szuper. Többre nincs igényem.

2023. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nem szoktam szexuális célzattal írni. Igaz, volt régen ilyen poénból de abból szex is lett.
2023. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
56%
Ha ráírok valakire, normálisan el szoktunk tudni beszélgetni, elmondja a problémáját, és ha normális, akkor szoktuk folytatni a beszélgetést, van, hogy teljesen más témakörökben.
2023. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
52%

Az, hogy írok valakinek, nem jelenti azt, hogy mindenképp szexelnék vele,

de szeretek szopni típusú válaszokra egyébként sem szoktam privátozni.

Viszont több hosszabb levelezés alakult már ki privátból, volt, amiből személyes találkozás is lett.

2023. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok a #10-hez. Nem értem miért háborognak itt más nők a privátok miatt. Nem bántanak azok. Elolvasni sem fontos. Én is sokszor jót szórakozok csak mikor már tényleg annyira abszurd az üzenet, vagy a stílusa, hogy mást már nem is lehet vele, rajta csinálni. Annyi a különbség, hogy én nagyon elvétve válaszolok.

Azt nem értem, hogy a privátokban miért nem mutatkozik meg az az értelem, amit azért a válaszok között időnként fel lehet lelni.

2023. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
28%

Én nem írok privátot..


.. de sok utolsó lúzer igen, azoknak tényleg mindegy, csak egy nő közelében lehessenek, mindegy hogy néz ki, mindegy hány kiló, mindegy hol van a bolygón, csak odamehessenek.. ezek azok a lúzerek akik ha egy bármilyen nőnek hasmenése van, egy üres fagylaltostölcsérrel mennének egész nap utána.. hátha..

2023. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
39%
Te miért írsz nekem privát üzenetet kedves Kérdező?
2023. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
56%
Tinder match-nél könnyebb itt szóba elegyedni. Aztán ha a csaj nyitott videó hívásra, akkor ki van zárva a kamu.
2023. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

#17


Te el vagy varázsolva! 😡

Bizonyítsd be, hogy írtam neked privát üzenetet❗🖕

Addig meg be állíts valótlant❗

(Hazug troll 👺)

2023. aug. 30. 12:00
 20/31 anonim ***** válasza:
attól még itt van a bejövő üzeneteim között..
2023. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!