Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesen valakinek nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen valakinek nem volt még kapcsolatom, érdemes prostikhoz járni?

Figyelt kérdés
Ok az csúnya vagyok, így undorodnak tőlem a nők, keveset is keresek így a pénzem miatt se tudnak belém szeretni.
2023. aug. 29. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha van pénzed menj
2023. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Hajrà bro. De tőlük sem fogsz szeretetet kapni csak testi kielégülést
2023. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Inkább pszichológushoz mennék ennyi szorongással, mert mert bár lyukat kapsz egy prostitól, de a személyiséged fejlődésében semmit sem fog segíteni.
2023. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Valahogy puncihoz kell jutnod, fiatalon nem mondhatsz le róla csak úgy, de a prostit csak átmeneti megoldásnak tekintsd. Amíg kabát van, gomb is....
2023. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rám se néznek, semmibe vesznek a nők

.

2023. aug. 29. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
De várj, 26 évesen ez azt jelenti, hogy szűz vagy még? Akkor olyan prostit keress, aki vállalja a szűzoltást is. Némelyik prosti nem fog veled kínlódni, elveszi a lóvét és ki se elégít rendesen. Életemben 2x voltam prostinál, egyik nagyon jól kielégített, észhez is kellett térjek miután szájba vitte a franciát, a másik viszont csak kiverte és be sem kapta rendesen, így nem volt túl élvezetes. Igaz őt utána seggbe raktam de brutálisan, hogy emlékezzen arra, akit nem volt képes leszopni rendesen. Szerintem nem felejtette el, mert sikoltozott közben és direkt a lehető legmélyebbre dugtam a péniszem a végbelében. Mindig tövig toltam. Ha már fizetek, akkor élvezzem is úgy voltam vele, ő meg szenvedjen ha el akar intézni gyorsan. Sikerült sokáig tartanom vissza, így az anál legalább 15 percig tartott. Utána széthúztam neki és bele lehetett látni kicsit, szóval sikerült alaposan kitágítanom. Elégedetten mentem haza, a csaj szép volt és a feneke nagyon szűk, így hatalmasat élveztem oda neki, a natúr francia nem volt túl meggyőző így nekem az nem nyert nála, az előző sokkal jobb volt.
2023. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!