Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon erős kémia van kettőnk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erős kémia van kettőnk közt,de házasok vagyunk.Volt már csók,sok és heves.Ha szexelünk akkor alább hagyhat?

Figyelt kérdés
vmit muszáj tenni merr megveszünk egymás közelében.
2023. aug. 28. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Vmit merr :DD
2023. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Én nem mennék bele.
2023. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Dugjatok egy jót vagy kettőt hármat és kész. Egy időre alábbhagy. Aztán vagy elmúlik vagy kezdődik elölről. Én ha így lennék tuti megdugnám, még úgy is ha ő vonakodna... Betenném neki aztán már nem vonakodna.
2023. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég eldőlt hogy lefekszetek egymással!
2023. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Gerinctelenség, amit műveltek. Most kéne leállni és elmondani a párjaitoknak, hogy mit műveltetek
2023. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Aljas patkányság. Valaki ilyet akar csinálni akkor váljon el. Ha mással akarsz szexelni akkor inkább az a megkérdőjelezhető, hogy szereted, kívánod és legfőképp tiszteled e azt akivel összeházasodtál.
2023. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

De fluid mindenki, én meg csak ülök itt és bámulok ki a fejemből, és nem értem hogy ha egyszer házasok vagytok, akkor mi a tökömért nem szexeltek? Aztán a válaszok olvasása után esett le, hogy külön-külön vagytok házasok, nem együtt :D

De azokkal értek egyet akik azt írták, hogy már rég eldöntöttétek a szexet, csak most éppen támogatást kerestek hozzá mert úgy érzitek, nem helyes a házastársatokkal szemben. De ha itt sokan mellette vannak, akkor a lelkiismereteteket ez megnyugtatja. Ha csak ezen múlik, felőlem aztán lefekhettek, csak ne felejtsetek el utána elválni

2023. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudok sajnos segíteni, de hasonló helyzetben vagyok, én sem tudom mi lesz belőle
2023. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A #7 -essel értek egyet, én sem értettem a kérdést. Kösz, hogy legalább te megmagyaráztad. A mostani kérdezők annyira nem tudnak fogalmazni, borzalom.
2023. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt nekem semmi olyan okot nem lehet mondani, amivel meggyőzhető lennék, hogy a megcsalás nem a legaljasabb, legundorítóbb dolog a világon! Tudom, megtörténik naponta a világon, de én felfogni akkor sem tudom.

Úgyhogy tőlem megerősítést nem fogsz kapni


De másrészt: nekem is volt egy olyan időszak az életemben, amikor ezt hittem, h felrobbanok, mikor csak a közelembe jött xy.

Mi mindketten szinglik voltunk, más oka volt, amiért egy csók után leállítottam.

De 3 hónapig azt hittem utána, h megőrülök!

Azt a "tanácsot" kaptam, h szexeljünk, mert ugyan mi baj lehet? És kimenetele is 2 lehet csak a dolognak: 1) annyira nem lesz nagy szám, miután elmúlik az újdonság varázsa 2) folyton őt akarom majd

A második jött be...3 éve házasok vagyunk


A te helyzeted persze más, de a mérlegelésnél vedd figyelembe, hogy másokkal is lehet majd életed folyamán erős kémia

Plusz az újdonsült párodnak is lehet majd másik nővel....

2023. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!