Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerűen felrobbanok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen felrobbanok a szexuális energiától! Mi tegyek? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Sose gondoltam, hogy egyszer ilyen lesz velem. Kb. egy hónappal ezelőtt kavartam egy barátom egy barátjával (én nő vagyok, van egy meleg férfi barátom akinek az egyik heteró barátjával). Azt gondoltam egyszeri alkalom, teljesen váratlanul történt.


Egy számomra iszonyatosan vonzó pasiról van szó. Aztán még megtörtént a dolog még egyszer és kb. 2 hete szexeltünk is. A kémia valami elképesztő köztünk, soha senkivel nem éreztem még ilyet. Szeretném tisztázni, hogy nem igazán ismerjük egymást, nem beszélgettünk túl sokat érdemben, szóval érzelmek nem mondhatnám, hogy vannak egyik oldalról se, viszont a testi kémia az brutális.

Szóval a szex is nagyon jó volt, de utána elkezdett arról beszélni (amúgy tisztáztuk, hogy nem akarunk kapcsolatot), hogy jobb lenne ha távol maradnék tőle, mert elég sok csalódása volt ami miatt problémás és gondolom, nem akarja, hogy belebonyolódjunk bármibe.

Nem teljesen értettem ez hogyan jött fel, mert bennem meg se fordult, de úgy voltam vele, hogy oké, nehéz lesz de ha ezt akarja legyen.


Na azóta találkoztunk többször is (mindig csak a közös barát által, nekünk egymáshoz semmilyen kontakt nincs) és hát a viselkedése nagyon nem arról árulkodik, hogy nem akarja folytatni a dolgot (nem, nem párkapcsolatra gondolok, hanem testi kapcsolatra. Én nem foglalkoztam vele különösebben, de egy barátnőm aki szintén ott volt, mondta, hogy egyfolytában engem néz, felőlem érdeklődött tőle, miattam maradt az összejövetelen tovább (nem írom le a részleteket, mert így is hosszú lesz), stb. Tegnap is találkoztunk ugyanabban a társaságban és rendszeresen úgy ment el mellettem, hogy a karja hozzáért a karomhoz (szinte biztos, hogy szándékosan, mert semmi nem indokolta, volt nagyobb hely), közel állt hozzám stb.


Én őszintén megmondom továbbra se nagyon foglalkoztam vele, hiszen ő mondta, hogy ne és ha nekem valaki mond valamit én azt úgy veszem, hogy oké tényleg így gondolja. De már attól beindulok ha mellém áll vagy amikor a karunk összeér.


Nagyon bánom őszintén, hogy nem én léptem felé, mert szinte biztos vagyok benne az eddigiek alapján, hogy lefeküdne velem. Úgy érzem felrobbanok a szexuális energiától, tényleg a "falat kaparom", nem tudok koncentrálni semmi másra stb. Csak ő jár a fejemben, ahogy átkarol, ahogy megcsókol, ahogy beletúr a hajamba, a bizsergés amit érzek, stb.


Viszont: mint írtam, nincs semmi kontaktunk egymáshoz (pl.: telefonszám vagy ilyesmi). A közös barátunktól el tudnám kérni az elérhetőségét, de valahogy az írogatás/telefonálás nem az én műfajom, szerintem át se tudnám pl.: írásban adni, hogy mit akarok olyan jól, mint szóban. Illetve a barátot nem akarnám belekeverni ebbe.

Arra gondoltam (mivel azt viszont tudom hol lakik), hogy megkeresem ott. Ami egyébként tudom, hogy udvariatlan dolog csak úgy beállítani egy kvázi idegenhez, de az eddigi "viszonyunk" (szinglik vagyunk) is hasonló módon történt. Úgy érzem nem tudok várni, hogy mikor találkozunk megint.


Mit csináljak? Mondjam meg a barátunknak, hogy szervezzen valami összejövetelt, vagy kérjem el a számát és írjak neki valamit? (Azt se akarom, hogy félreértse, hogy én többet akarok, mert már tett erre utalást, hogy nem hiszi el, hogy nem). Vagy csak bukkanjak fel, de azt is gáznak érzem.

De nem akarok várni és nem akarom az időt húzni, mert ebbe megőrülök.



2023. jún. 24. 20:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Illetve azt kihagytam, hogy azt is olyan furának, közönségesnek tartanám, ha csak úgy írnék neki, hogy"dugunk?" Vagy hasonló. Azért ennél "szebben" alakult mindig a dolog.
2023. jún. 24. 20:07
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Kapcsolatot miért nem szeretnél?
2023. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves #2, nem erre vonatkozik a kérdés.
2023. jún. 24. 21:22
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocs, csak nem értem, láthatóan oda vagy érte.

Szerintem beszélj a közös baráttal, és "véletlenül" intézzétek úgy, hogy megint egy társaságba kerüljetek, utána "véletlenül" összefuthatsz vele, amikor egy kicsit félrevonul, és alkalmas a helyzet.

2023. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérj kontaktot, aztán írj neki, csak persze ne úgy, hogy "dugunk?" 🙂

Alapvetően én sem tenném, de ez itt most más eset... Ez a kémia szerintem egy felbecsülhetetlen kincs, nem szabad elszalasztani. Sokan egész életünkben hiába sóvárgunk utána, sosem tapasztaljuk meg, be kell érjük valami lagymatag nullával, és ez elkeserítő. Így biztos nem hagynám veszni, ha csak ennyin múlna... És talán még mindig elegánsabb elérhetőséget szerezni, ráírni, mint csak úgy megjelenni ott, ahol él.

2023. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez, olyan romantikus, mint egy szappanoperában. 😍
2023. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom azt mondani, hogy kapcsolatot akarok tőle, mert nem nagyon ismerem. Egyszer beszélgettünk kicsit többet normál átlag témákról, de az is összejövetel volt. A következő alkalommal (egy buli volt) meg már majdnem szexeltünk, sokat nem beszélgettünk, csókolózás előtt is csak olyan flörtölős semmitmondó beszélgetés. Tudtuk, hogy úgyis egymásra fogunk tapadni:D


Aztán a második alkalom előtt is egy társaságban voltunk és beszélgettünk valamennyit, de inkább csak poénkodás volt másokkal közösen.


Szóval mély, tartalmas beszélgetéseink nem voltak, nem is volt esély arra, hogy érzelem alakuljon ki. Illetve lehetett volna csak nem bírtunk magunkkal:D

Ergo nincs.


Oda vagyok érte, mert brutális a kémia, de testileg. Ha visszagondolok egy-egy csókra/pillanatra akkor úgy beleremeg/bizsereg a gyomrom (kellemesen persze), hogy néha olyankor egy pillanatra olyan mintha majdnem összeesnék ha állok (nem vicc:D)


Illetve kijelentette, hogy reméli nem akarok kapcsolatot, mert ő nem. Aztan utalt negatív tapasztalatokra.

2023. jún. 24. 22:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Keresd meg közösségi médián és írj neki ott.
2023. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs neki:)
2023. jún. 24. 22:49
 10/12 anonim ***** válasza:

LinkedIn se?

Ott simán írhatsz ismeretlennek is, mint ahogy pl a fejvadászok csinálják.

2023. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!