Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők, akik élvezik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik élvezik a felcsatolhatós szexet, ők csak "nővé nevelt" férfit keresnek ehhez?

Figyelt kérdés

Hetero férfi vagyok, próbáltam keresni partnert ehhez, de nem találok olyat, aki passzol.. nézegetem a rosszlányokat, és mindenki, akit találtam, és vállal ilyet, az ilyen "nővé nevelés" meg cipőnyalatás meg ilyesmiket csinál... meg full sub pasikat keresnek.


Én alapvetően domináns vagyok, férfiasan viselkedek, nem is akarok másmilyen lenni. Egy ilyen kalandban úgymond szerepcserés szexre vágynék. Ne dugja be a számba a dildót, ne köpködjön, becsméreljen, stb, szimplán mintha szexelnénk, csak a ki kinek teszi be lenne fordítva.


Olyan, mintha kizárná az egyik a másikat.. akiket találok, azok mind ilyen domina úrnők.. létezik olyan nő, aki amúgy férfias férfival akarna lenni, csak szívesen lenne aktív?



2023. aug. 28. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
keress szub lányt, akit erre utasítasz ;)
2023. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Damn... erre nem gondoltam.. nem rossz ötlet!
2023. aug. 28. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
ha van szubod... ;)
2023. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na igen.. az nincs.. smpixie-n is legtöbb, akit látok és szimpatikus (értsd: intelligens), az nem tüntette fel az anális kényeztetés adását..


Nehéz találni értelmes embert erre. Nem adom fel, hátha :D

2023. aug. 28. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:
A szub nevelhető ;)
2023. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem jól keresel. Mi párommal hétköznapi párként kezdtük, 2évig csak "normál" szex volt köztünk. Aztán kezdtünk kiváncsiak lenni, először ujjaztam, egy idő után megtanult elélvezni. Jött az erényöv, és szép lassan minden hozzá. Bugyik, ruhák, stb. Ma már ott tartunk, hogy szinte teljessen "csajos" otthon. Van gumicicis melltartója, és lassan több ruhája mint nekem😂. Élvezés csak prosztatával kb 1éve,imádja.De ez csak 4fal közti játék. Kilépünk az ajtón,ő férfi szerepbe vedlik, (erényöv bugyi marad) és normális pár vagyunk. Az érdekes, hogy elutasítunk mindent ami a mi nemünkel azonos. Tehát, nekem semmi leszbikus, neki semmi homo hajlama.


Nem kényszerítem seemmire, semmi korbács, bőr, kötözés dom/sub. Sima barátnők vagyunk. Nem is szeretem a "nővé nevelés" jelzőt, mi csak csajosításnak hívjuk.

2023. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De igazából pont ez az, amit írtam, még ha rossz szavakat is használtam. Hogy a legtöbb ilyen irányú szexuális aktus az valahova ide terelődik.


Nem tudom, hogy linket be lehet-e ide rakni, de ilyesmi aktusra gondolok a strapon orálozása nélkül.

[link]


Egy férfias férfi és egy nőies nő az aktus közben is, csak fordítva van a penetráció. Ilyenre próbálnék keresni, de úgy tűnik, ez csak videóban létezik, való életben a férfi mindig feminizálva van valahogy.

2023. aug. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!