Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám megfektetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megfektetni a keresztanyámat?

Figyelt kérdés

12 éves korom óta,amikor elkezdtem érdeklődni a másik nem iránt,már akkor is kifejezetten bejött nekem a keresztanyám.

Most 40 évesen meg...

Pár napja jöttem haza tőlük látogatóból.Az egyik este nyögéseket hallottam és mivel meleg van az ablakok és az ajtók nyitva vannak náluk a szellőzés miatt.

Istenem,amit ez a nő leművelt a férjével,az a szenvedély,az a test,a domborulatai,nincsenek rá szavak.Bárcsak én feküdhetnék alatta.


Szóval a kérdésem továbbra is az,hogy milyen tippeket tudnátok adni,módszerek vagy ilyesmi.Vagy ez is csak egy fantázia marad valahol mélyen és semmi több



2023. aug. 28. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Most az, hogy fiatal egyáltalán nem gond. Én is 25 évesen jöttem össze egy 40es nővel, közel 2 évig tartó szexkapcsolat. Néha még mostanában is szeexlünk ha úgy alakul.

Az már elég nehezítő körülmény, hogy keresztanyád, mivel nem tekint rád férfiként. Az sem segít, hogy kb tökéletesen elvan a férjével, teljesen rendben van a szexuális élete.

2023. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
"amit ez a nő leművelt a férjével,az a szenvedély,az a test,a domborulatai" Nem tudom nálad mit jelent a LEMÜVEL kifejezés. De ha a férjével ennyire élvezi a szexet akkor szerintem nincs sok keresnivalod a témában nála.
2023. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Akár kamu kérdés, akár nem, szerintem beteges 🙂 gondolj bele az ő helyében. 17 év van köztetek, gondolom kisgyerek voltál, amikor a keresztfia lettél. A szüleid okkal választották őt annak, ez egy felelősségteljes poszt egy család életében, akár vér szerinti, akár nem. Nem degradálásból, de te az ő számára mindig is egy kisgyerek maradsz, akiről gondoskodni lehet vagy kell is, ha baj van. Ha úgy alakulna, hogy belemegy veled vmilyen kapcsolatba, szerintem gázos szituáció.
2023. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

Felejtsd el

Komolyan

2023. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem húzd ki a kezed a biliből, kapcsold ki a poreszt es k*gyorsan felejtsd el. Az h tini fantáziának megmarad, ok. De sztem ne akarj hazavágni egy családi kapcsolatot próbálkozással.szerezz barátnőt. Aki nem családtak. Szép napot!
2023. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!