Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők akinek nincs nagyfarkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akinek nincs nagyfarkú pasija. Mekkora van a párotoknak? Jobban szeretnétek ha a parotoknak nagy pénisze lenne?

Figyelt kérdés
2023. aug. 27. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Olyan 13-14 centi lehet neki. Egyértelműen jobb lenne, ha nagyobb lenne. De szeretem ezért vele maradok.
2023. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Nem is jó a szex?
2023. aug. 27. 08:35
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

A gyakori kérdéseken miért hiszi kb. minden második férfi, hogy a nők vonalzóval a kezükben szoktak szexelni? Ennyire ne legyetek már komplexusosak.


Azt hiszitek, hogy azon múlik, ha 1 centivel nagyobb farokkal születsz akkor te lennél az ágyban a király?

2023. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Nekem sincs nagy farkam, de egy haveromnak igen és eléggé szeretik is a nők emiatt (is).

Szerintem ha nem is 25 centis kobrát, de a legtöbb nő egy 18-20 centit megbírna, főleg egy jó vastagat.

2023. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

4essel egyetértek

Azt tapasztaltam hogy a 18 hosszú 15 kerületű farkam a legtöbb nő élvezettel lovagolta meg keményen

2023. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
5-ös, nekem speciel 1 exemnek volt nagy és vele nagyon rossz volt emiatt az orális szex is detto, alig kaptam levegőt.
2023. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerencsére nincs ilyen problémám.
2023. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt nagyfarkú exem (16 cm körül). Nem véletlenül ex. Minden aktus fájt vele, minden után véreztem.


Szakítottam, mert nálam nem fér bele, hogy "szex" címén összeszorítom a fogam, aztán méhszájsebem van a folyamatos b.szkodástól .Felejtős.

2023. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Ott szerintem más probléma volt. Nekem 20centi. voltam olyan lánnyal aki nagyon szűk volt de nem volt ilyen probléma. És mindig érzem a makkommal a nők méhszáját de senki nem panaszkodott. Nyilván megfelelő előjáték után. 35F
2023. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelenlegi páromé 11 centi. Alapvetően jó a szex, de néha azért jól lenne, ha egy kicsit nagyobb lenne, főleg mert az exeimnek mind nagyobb volt.
2023. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!