Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen péniszt szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen péniszt szeretnétek magatoknak vagy a párotoknak?

Figyelt kérdés

Húspénisz az amikor puha állapotban is kb. ugyanakkora mint amikor áll.

Vérpénisz az amikor puha állapotban sokkal kisebb mint amikor épp áll.


Hölgyek ha nem áll a párotok a hátatok mögött próbáljatok meg elvonatkoztatni attól, hogy neki milyen van. :)



2020. jún. 25. 20:35
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, húspéniszem van és örülök neki, hogy ilyen.
Férfi vagyok, húspéniszem van de jobb lenne a vérpénisz.
Férfi vagyok, vérpéniszem van és örülök neki, hogy ilyen.
Férfi vagyok, vérpéniszem van de jobb lenne a húspénisz.
Nő vagyok és a húspéniszt preferálnám a páromnál.
Nő vagyok és a vérpéniszt preferálnám a páromnál.
Nő vagyok és tök mindegy.
44 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, álljon fel amikor kell és tudja is használni - s az sem mellékes hogy melyik férfihez tartozik (ez utóbbi fontosabb mint minden más egyéb).
2020. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mekkora és hogy néz ki amikor lankadt, amikor kell, akkor legyen elég nagy és kemény, a többi nem érdekel.
2020. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó most minden alól ki lehet bújni ezzel hogy ez csak részletkérés is igaz is, én is sok dolog fölött el tudok siklani ha egy nőben megfog valami de attól még ha úgy lehetne őket rendelni mint az autókat a katalógusból azért nagy "nehezen" ki tudnám találni, hogy miből mit szeretnék.
2020. jún. 25. 20:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a vérpéniszt szeretem,mert olyan cuki amikor kicsiből szép naggyá válik.
2020. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

#2 vagyok - ha katalógusból lehetne rendelni, mint az autókat, akkor ez egy olyan szempont lenne, amin meg is lepődnék, hogy választható "extra", kb mintha az ablaktörlő lapát karján valami feliratot kéne választanom. Tök nem érdekel és semmilyen preferenciám nincs egyik irányba sem. Ismét: az a lényeg, milyen mereven, lankadtan eleve nem is igazán találkozom egy pénisszel, ha meg mégis, akkor is olyan szituációban, amikor teljesen hidegen hagy (pl a férjem átcammog a fürdőből a hálóba zuhanyzás után és két másodpercre látom fityegni- tökmindegy, hogy akkor mekkora, főleg, hogy a forró zuhany alól kilépve általában fázik is egy kicsit :), az érdekel, hogy amikor merevedése van, akkor milyen, mert akkor foglalkozom vele ténylegesen érdemben).


Ez nagyjából szerintem olyan kaliberű kérdés, minthogy pasiként neked melyik tetszik jobban, ha a lánynak szögletes vagy gömbölyű formára van vágva a lábujjkörme? Szerintem pont le van tojva bárki részéről a kérdés.

2020. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a vérpéniszt szeretem.
2020. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

22 éves férfi vagyok.

Nekem vérpéniszem van, nyugalmi állapotban 5 cm, izgalomban 13 cm.

Jobban örülnék, ha egy hatalmas húspéniszem lenne.

Mondjuk 12-15 nyugalmiban, 20-22 állva.

Az nem érdekel, hogy a nőknek mi tetszik, miért szeretnek, én ilyennek örülnék és kész.

2020. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
De hülyék vagytok
2020. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A mindegy opciora szavaztam, mert nem tudok donteni. Szamomra a huspenisz esztetikusabb, hiszen mindig szep nagy. Viszont szerintem egy verpenisszel sokkal konnyebb egyutt elni, hiszen kevesbe latszik at egy feszulos nadragon, kisebb helyet foglal stb. Es azt akarom, hogy a paromnak kenyelmes legyen, szoval ezt valasztanam. (Javitsatok ki, ha tevedek, de nekem igy laikuskent(nokent) a nagyobb meret kenyelmetlenebbnek tunik a mindennapokban)
2020. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Vérpéniszem van, és nagyon zavar, hogy kicsi lankadtan (8 cm), az lenne a jó, ha lankadtan is jó nagy lenne, és dudorodna.
2020. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!