Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen társat szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társat szeretnétek magatoknak a jövőben?

Figyelt kérdés
Külső-belső tulajdonságokat egyaránt érintve.

#társ #jövőre vonatkozóan
2018. jún. 5. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor nagyon őszintén írok, de úgy, hogy még nem voltam szerelmes és a valóságban egyetlen egy fiú sem tetszett. Magyarán és röviden teljesen tapasztalatlanul hülye elképzelésekkel amik tudom, hogy nem fognak összejönni vagy véletlenül is megtörténni. Csak egy álomkép, semmi más.


Külső:

Nálam magasabb, fekete nyakig vagy az alá élő haj (semmiképpen nem beállított, felzselézett haj), kék szemű (bár igazából mindegy), hozzám hasonlóan az átlagnál fehérebb bőrű. Legyen vékony, de azért legyen rajta izom is, ezzel együtt ne egy erőtlen virágszál legyen hanem erős. Öltözködésileg ne a laza és vagány keverék cuccokat hordjon hanem inkább valamivel férfiasabbat, elegánsabbat (pl.: ing + mellény, sima ing), vagy felőlem bőrdzseki is lehet csak ne lógjon ki a fél hátsója a gatyájából. Látszódjon rajta, hogy nem töketlen, van bája, tekintélye.


Belső:

Nem nyíl meg mindenkinek, csak akiben bízik, érez potenciált, vagyis jó emberismerő. Szavakkal is, de leginkább tettekben és apró cselekedetekben mutatja meg, hogy szeret. Hűséges. Szeret olvasni, esetleg ő is szeret rajzolni, de ha nem is szeret, vagy csak nem ért hozzá, akkor is megvan a saját véleménye és megmondaná ha pl elrontottam valamit, mert el tudja választani a saját képességét a különálló véleményétől, az igazságtól - ezt csak azért mert ez nekem, de még az egyik barátnőmnek aki szintén rajzos, ez a halálunk már mindenkitől akik nem tudnak rajzolni csak pálcika embert. Én egyedül vagy unalmas, rossz, nem kívánt semleges társasággal utálok bárhova menni, barátnőmmel, vagyis jó társaságban aki előtt az lehetek aki, még egy múzeumba is szívesen mennék, vagyis nem hátráltatna engem ha olyan helyre kéne menni amit esetleg amúgy nem szeretek (legjobb példa a múzeum). Nem kötelező, de jó lenne ha szeretne a természetben lenni, erdőben sétálni. Legyen agya, esze, amit használni is tud. Apámmal élek aki találékony, talpraesett és okos ember, emiatt jó lenne ha akivel összejövök, szintén nem esik kétségbe ha történik valami. Legyen őszinte és kommunikatív velem. Legalább alap szinten tudjon főzni annyira, hogyha egyedül maradna, ne haljon éhen és essen kétségbe, hogy összedől a világ mert nem tud tésztát kifőzni és egy egyszerű pörköltalapot összedobni. Lehet féltékeny, de ne vigye túlzásba, mert tudja, hogy megbízhat bennem, mert ha összejöttem vele, azt nem azért tettem mert akkor olyan kedvem volt.

Legyen szókincse, ne használja az "izé" szót, mert attól a töltőszótól falnak megyek, főleg amikor a környezetemben egy nap 65x hallom. Annyi szitokszót ismer amennyit akar, de azért legyen már annyi tartása, hogy nem sértegeti más anyját, és ha valakihez odavág valamit, az legalább olyan legyen ami még ráillik is (pl nem mondja valakire, hogy k.va, miközben nem az). Előző mondathoz még azt is hozzátenném, hogy legyen önmegtartóztató, ne hozzák ki könnyen a sodrából, és ha mégis, akkor is úgy próbálja megoldani mint egy normális ember, ne süllyedjen le a másik szintjére. Legyen a támaszom, pontosabban lehessünk egymás támaszai. Ne agyaljon a házasságon, mert az csak egy darab papír és ne adj Isten halál esetén özvegyi nyugdíj. Az érzései számítanak. Álljon ki értem, mint egy társ. Ha problémája van, ossza meg velem, de ne tartsa magában és ne mondja azt, hogy minden rendben. Ha valaki más tetszene neki, úgy érzi problémák vannak közöttünk, ne féljen megmondani. Nem örülnék neki az biztos, de annak igen, hogy nem úgy tudom meg, hogy rájuk nyitok vagy valakitől/valamitől. Minden felsoroltak mellett ő is emberből van, hibákkal. Furcsa is lenne ha ő lenne a tökéletesség mintaképe. Legyen nyitott, és ne nézzen hülyének amikor például valami természetfelettiről kezdek beszélni, esetleg csak egy érdekes elméletről ami akár simán igaz is lehet..

Nem az én dolgom, hogy cigizik vagy sem, de azért ha lehet, ne vigye túlzásba. Következő, higiéne. Sajnos sokaknál tapasztalom, hogy undorítóak akik nem képesek wc után kezet mosni sem. Nem érdekel, hogy nem milliomos, vagy, hogy nincs kocsija, csak legyen dolgos és becsületes aki annyit keres amennyiből fent tudja tartani magát, vagy később ha együtt élnénk, az én még nemlétező keresetemmel együtt jól meglennénk annyira, hogy félre tudjunk tenni egy picit zordabb időkre. A közös magánéletünket ne újságolja a haveroknak, vagyis lehet, csak ne menjen részletes beszámolókba amikről tudja, hogy utálnám. Ami pazarlás szempontból fontos, bár a szándék szép meg jó lenne: ne vegyen nekem csak úgyból ékszert, amiről tudja, hogy az életben nem veszem fel. Nem vagyok túl ékszeres, inkább emlékes. Születésemre kapott nagyi fülbevalók, apámtól kapott ezüst lánc és rajta egy kicsi kulccsal amit a legjobb barátnőmtől kaptam, és egy lila műanyag gyűrűvel amit a fülbevalós néhai nagyimé volt, akire egyáltalán nem emlékszek. Ezeken kívül sosem veszek fel semmit, már csak azért sem mert nem szeretek fölöslegesen ékszereket felvenni. Szóval csak olyat vegyen ha annyira drága dolgot akar venni amiről tudja, hogy gyakran felveszem vagy mindig. Egyébként is engem jobban megérint az ha hoz egy szál rózsát, vagy ami még ennél is jobb, egy cserepes jácintot/valamilyen virágot. Szeresse az állatokat, esetleg neki is legyen egy macskája vagy kutyája. Nekem fontos, hogy legyen egy állat, egy apró kispajtás, egy apró vagy nem apró családtag nélkül nem tudom már elképzelni az életemet amióta apám 7 évvel ezelőtt hazahozta az első macskámat. Cilu után pedig kutyus lesz, ami Cil érdekében remélhetőleg messze van még. Tetszene ha együtt tudnánk például tervezni ötleteket - szeretek történeteket írni.



Ez persze csak egy vágyálom leírás részemről, tudom, hogy ilyen nem létezik. Fiatal vagyok még, nem vagyok tökéletes, nem is leszek, viszont próbálok változtatni és valamit elérni a jövőben. Egy kicsit azért is, hogy legyen mit felmutatnom ha már ilyen nekem az álom párom. És igen, valószínűleg egyedül fogok meg*ögleni 1 macskával, de ez van és kész, nekem se tetszik a helyzet, hogy senki ember fia nem tetszett, és lehet nem is fog soha.

2018. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most nem írom le, hogy milyen külső tetszik, hanem belinkelek egy képet. Általában az arab, török beütésű férfiak tetszenek.

[link]

[link]

[link]

[link]


És ami a belsőt illeti... azt hiszem, annyit kívánok, hogy legyen nyitott, spirituális és szkeptikus nézeteket egyaránt befogadó valaki, akivel hasonlít a zenei ízlésünk, szuper, ha játszik hangszeren, vagy meg akar tanulni. Szuper, ha szereti a jógát. Megértő, és képes elviselni, és ellensúlyozni azt, hogy sokszor nagyon bizonytalan tudok lenni. Olyasvalaki, akivel viszont ezeket a bizonytalanságokat el tudom engedni. Hogy őszinte legyen, hogy megossza velem a saját kétségeit, az örömét. És hogy nagyon szeressen. Az utolsó, amit a legnehezebben tudok elhinni, ezért nagyon boldog lennék, hogyha ezt mindig éreztetné velem. Azt szeretném, hogy érzékeljük egymás rezgéseit és rezdüléseit. :)

2018. jún. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Egyre inkább semmilyet.4 éve párkapcsolatban élek,de amióta basztatnak a gyerek témával azóta úgy vagyok vele,hogy egyedül jobban meg voltam.

Nem idegesített senki.Nem kellett igazodnom a másikhoz,nem volt aki duzzogjon,meg flegmázzon.

Van akinek való párkapcsolat,van akinek meg nem.


28/F

2018. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!