Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik voltak a puncson,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik voltak a puncson, vagy más hasonló oldalon, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak rövid ideig voltam fent, mert kíváncsi voltam és gondoltam miért ne. Hátha találok az oldal szellemiségének megfelelő partnert. Na ez egy tündérmese. Az oldal Rosszlányok, kicsit szebb köntösben. A pasik is pénzért keresnek dugást. Vicc. Gondolom azért nem moderálják ezeket a profilokat, mert ezekből a selejtekből van pénze az oldalnak. Hatalmas csalódás volt az egész, töröltem is magam rég

Amit tapasztaltam: azt hinnéd, hogy akinek van pénze, annak valamennyi esze is van. Plot twist: nincsen:D

Elkeserítő minőségű beszélgetésekben volt részem

2023. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1# Köszi hogy ilyen jól kifejteted! Én agyaltam rajta, hogy regisztrálok, de így inkább kihagyom...
2023. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
#1 Mi lenne az oldal ha nem rosszlányok? Pénzért árulod a tested, ahogy ők is. Nem is értem mi bajod.
2023. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból regeltem, nagyban meg tudom erősíteni, amiket az egyes írt, bár voltak kivételek.
2023. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
#2 anno nők ingyen regisztralhattak, meg írhattak bárkinek. Most nem tudom hogy van, de ha ugyanígy, nem vesztesz vele semmit. Meg hát te tudod milyen igényeid vannak. Sokan megtalálják a számításukat ott is. Pl egy barátnőm ott szedte össze a pasiját (csak szexnek indult, de hamar komolyabb lett). Mindkettő kis szerencsétlen forma, max átlagos külsővel. Összeillenek:D
2023. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
De finnyások vagytok kislányok. Aki a pénzért hajlandó b@szni, annak tök mindegy hol hirdet!
2023. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az #1-es jól leírta mi a szitu. Az oldalon lévő pasik 99%-a csak csomagárban akarja letudni a havi k.rvázást (lehetőleg legyen olcsóbb a "csomagár" mintha külön-külön fizetné az órákat), illetve gombok áráért akar csinos, 20 éves, egyetemista, független lányt magának "kizárólagos jogokkal".
2023. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Lehet nekem szerencsém volt, de én minden alkalommal talaltam 2-3 lanyt akivel jopar alkalmat megélt a dolog, van akivel még tart is.


A csomagár relatív, sokszor olyan csajok kérnek olyan összegeket telesen alap szexert hogy az ember a fejet fogja (bár mostanában a rosszlányoknál is iszonyat megugrott a tarifa, szóval ha úgy veszem a puncs még mindig jobban megéri. Ha a pénz nem számít tutu csak ott csajoznék (és simán bejöhet, h komolyabbra fordul, bár hosszútávon nem hiszek benne, hogy egy így induló kapcsolat életképes lehet.

Summa summarum: aláírom h sok suttyó paraszt férfi is van, de a csajok oldala se különb, sőt. Persze tisztelet a kivételnek.

2023. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 ahogy mondod a női hirdetők is megérnek egy mesét. A többsége szimpla profi prosti, aki a szponzoraiból él (némelyik az RL-en is fent van). Szintén egy nagyobb részt képviselnek az totál átlagos hirdetők, akik azt hiszik heti 1x fanyal pofával bevállalt szexért majd fizeti valaki az albiját + ad neki annyi appanázst, hogy többet nem kell bemennie a gyárba / takarítania. S szép számmal vannak álomvilágba élő királykisasszonyok is akik lehetőleg szex nélkül akarnak több százezret havonta + még szórakoztassa is a szponzora és természetesen legyen jóképű, sportos is.

A valóságtól elrugaszkodott kereslet-kínálat között jönnek létre a valódi üzletek. Ettől még tény, mi tény - nem olcsó. Ha valaki kizárólagos dolgokat akar minőségben az bizony zsebbenyúlós történet.

2023. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!